2023. február 2., csütörtökMa Ignác napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 390,00 Ft | USD: 358,00 Ft | CHF: 391,00 Ft
2023.02.02. Ignác Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 390,00 Ft | USD: 358,00 Ft | CHF: 391,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Káprázatos szabadrúgás vetett véget a „vörös ördögök” menetelésének

Káprázatos szabadrúgás vetett véget a „vörös ördögök” menetelésének

Pedig nem indult rosszul a meccs a vendégek számára, hiszen az első félidő végjátékában Christian Eriksen visszatett labdáját Bruno Fernandes a bal felsőbe vágta (0–1).

Ezzel már hazai pályán és vendégként is elérte a 20 PL-gólos határt, 2020. februári debütálása óta ez rajta kívül csak Harry Kane-nek, Mohamed Szalahnak és Szon Hung Minnek sikerült. Ez összességében már az 55. találata volt a klub színeiben, 45 gólpassz mellett, így a 153. meccsén elérte a 100-as kanadaipont-termést.

Győzelmet azonban végül ez a gól sem ért, Michael Olise parádés szabadrúgásgóllal egyenlített a 91. percben (1–1).

A Crystal Palace-nál (13) csak a Tottenham szerzett több pontot az idényben vesztett állásból (14).