2020. október 20., keddMa Vendel napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 365,00 Ft | USD: 311,00 Ft | CHF: 340,00 Ft
2020.10.20. Vendel Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 365,00 Ft | USD: 311,00 Ft | CHF: 340,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Izland ellen játszanak a mieink az Eb-ért a Puskás Arénában

Izland ellen játszanak a mieink az Eb-ért a Puskás Arénában

Gylfi Sigurdsson a 16. percben egy jól helyezett lapos lövéssel szerzett vezetést Izlandnak. A 31 éves játékos a 27. percben ismét betalált, de a VAR közbeszólt, Damir Skomina játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt.

Az Everton légiósa nem sokkal később már szabályos gólt szerzett, ezzel már 2–0 volt az eredmény. A második félidőben a románok tizenegyesből szépítettek, de többre már nem futotta Mirel Radoi csapatának, 2–1 lett a vége.

Ezzel tehát eldőlt, hogy a Nemzetek Ligájában az A-liga rájátszásának döntőjében Magyarország–Izland meccs lesz az Európa-bajnoki részvételért. A

Két helyen eltört az országúti kerékpáros világbajnok Julian Alaphilippe keze

Két helyen eltört az országúti kerékpáros világbajnok Julian Alaphilippe keze, miután vasárnap a flandriai körversenyen …