2024. április 25., csütörtökMa Márk napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 392,00 Ft | USD: 366,00 Ft | CHF: 401,00 Ft
2024.04.25. Márk Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 392,00 Ft | USD: 366,00 Ft | CHF: 401,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Húsvéti feltámadás: a 88. percben még égett, mégis győzött a német éllovas

Húsvéti feltámadás: a 88. percben még égett, mégis győzött a német éllovas

Túlzás nélkül állítható, hogy a Bayer Leverkusen az idény legkellemesebb meglepetése, a Xabi Alonso kinevezésekor még kieső helyen álló gárda remekül zárta ez előző kiírást, a mostaniban pedig 38 tétmeccsen 33 győzelem és öt döntetlen volt a mérlege, 109 lőtt és 30 kapott gól mellett.

Nem véletlen, hogy a spanyol szakembert korábbi csapataival, a nyáron egyaránt edzőt váltó Liverpoollal és Bayern Münchennel is szóba hozták, hogy nagy meglepetésre pénteken arról döntsön, hogy marad Leverkusenben.

Ehhez képest az első félidőben a 21 éves Maximilian Beier góljával a Hoffenheim szerzett vezetést a listavezető otthonában (0–1)!

Azt nem lehet állítani, hogy ez megtörte volna a házigazdát, de hiába jöttek futószalagon a helyzetek (több mint 30 lövés!), mind kimaradtak, amikor már a kapusnak sem volt esélye, akkor a léc segített.

De a leverkuseniek ebben az idényben egyszerűen legyőzhetetlennek látszanak, a 88. percben csak összejött az egyenlítés, Robert Andrich kissé eltört lövésével […]

Xavi meggondolta magát, mégsem hagyja el a Barcelona kispadját

A 44 éves szakember januárban kijelentette, hogy nyáron távozik a klubtól. Ezt azzal indokolta, hogy a …