2021. január 25., hétfőMa Pál napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 356,00 Ft | USD: 293,00 Ft | CHF: 331,00 Ft
2021.01.25. Pál Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 356,00 Ft | USD: 293,00 Ft | CHF: 331,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Győzelem nélkül zárta a négyes döntőt a Veszprém

Győzelem nélkül zárta a négyes döntőt a Veszprém

Drámai körülmények között, hosszabbítás után veszítette el a THW Kiel elleni elődöntőt a Telekom Veszprém, amely így készülhetett a Barcelonától kikapó PSG elleni bronzmérkőzésre.

Remekül kezdett a magyar csapat: Rogério Moraes szerezte a meccs első gólját, majd Vuko Borozan és Gasper Marguc is betalált, így 3–0-ra elhúzott a Telekom Veszprém. Remili, majd Luka Karabatic is gólt szerzett a túloldalon, sőt, Jahja kiállítását Mikkel Hansen váltotta gólra, mielőtt Kentin Mahé büntetőből volt eredményes. (3–6)

A 16. percben ismét Lékai talált be, ám innentől egy közel hét perces veszprémi gólcsend következett. A PSG pedig köszönte szépen, 4–7-ről 9–7-re fordított egy 5–0-s rohammal – David Davis időt is kért.

Próbált […]

Varga Roland góllal debütált a Budofokon ikszelő MTK-ban

Gyors gólváltással indult a mérkőzés – Schön bombájára négy perccel később Skribek egy kipattanóból válaszolt …