2021. április 22., csütörtökMa Csilla napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 328,00 Ft
2021.04.22. Csilla Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 328,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Magyar labdarúgás / Gyirmóton véget ért az Ajka győzelmi sorozata

Gyirmóton véget ért az Ajka győzelmi sorozata

LABDARÚGÓ NB II
30. FORDULÓ

GYIRMÓT FC GYŐR–FC AJKA 10
Győr-Gyirmót
, Alcufer Stadion, zárt kapuk mögött. Vezette: Csonka Bence (Király Zsolt, Ország Péter)
Gyirmót FC Győr: Hársfalvi – Major, Hudák, Széles, Kirják – Vass Á. – Radics (Heffler N. 59.), Hajdú – Vogyicska (Szegi 76.) – Simon, Lencse (Varga B. 85.). Vezetőedző: Csertői Aurél
FC Ajka: Horváth D. – Kovács N. (Szűcs K. 74.), Heffler T., Tar, Csemer (Présinger 74.) – Csizmadia, Kenderes (Stoiacovici 71.), Szekér, Soltész – Zsolnai (Tóth B. 71.), Rétyi (Nagy M. 65). Vezetőedző: Kis Károly

Gólszerző: Kirják (56.)

PERCRŐL PERCRE

90+5. perc: Vége a mérkőzésnek, köszönjük a figyelmet!

90+4. perc: Óriási kavarodás a gyirmóti kapu előtt, még Horváth D. is előrejön. Végül Tóth B. lövi a labdát kapu mellé.

90+1. perc: Négy perc a ráadás.

90. perc: Hársfalvi látványos időhúzását sárga lappal díjazza Csonka játékvezető.

88. perc: Szekér megkapja a második sárgáját is.

85. perc: Szegi kerül helyzetbe, de 10 méterről fölé lövi a labdát.

85. perc: Varga B. érkezik a Gyirmót csapatába Lencse helyére.

84. perc: A másik kispadon is kap valaki egy sárgát reklamálás miatt.

81. perc: Tar rántja le Simont a felezővonalnál. Ez nem ér sárgát, Csertői Aurél reklamálása viszont igen.

76. perc: Szegi váltja Vogyicskát a sárga mezeseknél.

74. perc: Csemer helyett Présinger, Kovács N. helyett Szűcs K. játszik a folytatásban az Ajkában.

73. perc: Simon András könyöklése sárgát ér.

71. perc: Kenderes helyére Stoiacovici, Zsolnai helyére Tóth B. áll be a vendégeknél.

69. perc: Kirjákot karatézza le Kovács N. az oldalvonal mellett.

68. perc: Vogyicska terül el a tizenhatoson belül, mintha kapott volna egy könyököst. A játékvezető szerint nincs ok a büntetőre.

65. perc: Rétyi helyére érkezik az NB II. góllövő listáját 16 góllal (holtversenyben) vezető Nagy Mihály.

64. perc: Simon A. lövését blokkolják a vendégek.

59. perc: Cserél a hazai csapat: Radicsot Heffler Norbert váltja.

56. perc: Kirják góljával vezet a Gyirmót! 1-0. Kirják jobboldali szöglete után nem szabadul fel az ajkai kapu, Hajdú íveli vissza a labdát a túloldalról, a jobb oldalon érkező Kirják pedig éles szögből, 6 méterről, kapásból lő: Horváth D. ugyan belekap a labdába, de védeni nem tud.

55. perc: Hajdú beívelés veszélyes a kapura, Horváth D. üti a labdát szögletre.

50. perc: Simon A. lövését védi Horváth D.

49. perc: Baloldai ajkai szabadrúgás után Rétyiig jut csak a felszabadítás, ő egyből visszateszi a labdát a kapu elé. Szekér fejel 6 méterről, Hársfalvi másodjára tudja csak megfogni.

46. perc: Egyik csapat sem cserélt a szünetben, így kezdődik a második félidő.

45+2. perc: Szünet következik.

45+1. perc: Egy percet hosszabbít a játékvezető.

44. perc: Szekér kap utólag sárgát, Vogyicskába szállt bele a félpályánál.

32. perc: Soltész kerül helyzetbe néhány csel után, de a 15 méterről, balról leadott lövése elmegy a kapu mellett.

29. perc: Lencse fordulna kapura Tar mellett, ha nem esne el a gyirmóti játékos. Sípszó nincs.

23. perc: Soltész csap le a labdára két gyirmóti védő között, majd 16 méterről a kapu mellé lő.

18. perc: Hajdút rúgják fel az ajkai térfélen, a játék mehetett tovább előnyben. Aztán Hudák szabálytalankodik a félpályánál, ekkor már harsan a síp: Hudák is kap egy sárgát és Zsolnai is a vendégektől.

17. perc: Radics kap sárga lapot.

16. perc: Soltész baloldali szabadrúgását nyolc méterről a felső lécre fejeli Szekér.

10. perc: Lencse veszi célba a bal alsót, Horváth D. védi a lövést.

9. perc: Csizmadia fejeli kapu mellé a jobbról érkező beadást.

6. perc: Most Szekér üti el Vogyicskát az ajkai térfélen. Szerencsére neki sincs nagyobb baja.

5. perc: Kovács N. marad lenn a gyepen, miután Simon Andrással ütközött.

1. perc: A sárgában játszó Gyirmót kezdi a mérkőzést. A vendégek ma fehérben lépnek pályára.

Köszöntjük kedves olvasóikat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy a feljutásért harcoló, jelenleg harmadik Gyirmót FC Győr a tavasszal remeklő és az előző hat fordulóban egyetlen pontot sem veszítő FC Ajka ellen.

Hátrányból nyert a Tottenham Mourinho menesztése után

A Ligakupa vasárnapi döntőjére készülő fővárosi csapat sorozatban három nyeretlen bajnoki után tudott ismét három …