2021. március 9., keddMa Franciska napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 309,00 Ft | CHF: 331,00 Ft
2021.03.09. Franciska Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 309,00 Ft | CHF: 331,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Greenwood Rooneyt idézte, a Manchester United kiejtette a Liverpoolt

Greenwood Rooneyt idézte, a Manchester United kiejtette a Liverpoolt

Az első vasárnapi mérkőzés Tammy Abrahamről szólt, a Chelsea támadója háromszor is bevette a Luton kapuját a 3–1-es siker során.

A nap rangadóján a bajnok éllovas Manchester United fogadta a PL-címvédő Liverpoolt. A vendégek rossz formában várták a rangadót, hiszen az előző hat tétmeccsükből csak egyet tudtak megnyerni, a „vörös ördögök” elleni bajnoki pedig gól nélkül ért véget.

Az nagyon hamar eldőlt, hogy ez ma nem így lesz, mivel Firmino remek indításával Szalah kilépett és pimaszul a kapus felett a hálóba emelt (0–1).

A hazaiak vették át ezt követően a kezdeményezést, és a 26. percben jött is a válasz, Rashford szenzációsan ugratta ki Greenwoodot, aki nem hibázott (1–1).

[…]

Rakonczay harmadszor is nekivág az Atlanti-óceánnak

Rakonczay Gábor harmadszor is megpróbálja a lehetetlent, azaz átszelni az Atlanti-óceánt. Az extrém sportoló ezúttal …