2021. március 7., vasárnapMa Tamás napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 366,00 Ft | USD: 307,00 Ft | CHF: 330,00 Ft
2021.03.07. Tamás Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 366,00 Ft | USD: 307,00 Ft | CHF: 330,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Gólzáporos meccsen verte ki Mourinho csapatát az Everton

Gólzáporos meccsen verte ki Mourinho csapatát az Everton

Az Everton hosszabbítás után 5–4-re legyőzte vendégét, a José Mourinho által irányított Tottenham Hotspur csapatát az angol labdarúgó FA Kupa szerdai játéknapján, ezzel bejutott a negyeddöntőbe.

A rendes játékidő után 4–4 volt az állás, a liverpooliak a brazil Bernard 97. percben lőtt góljával jutottak tovább.

A másik, élvonalbeli együttesek összecsapását hozó mérkőzésen a Leicester City egy 95. percben szerzett találattal ütötte el a továbbjutástól a Brightont.

A másodosztályú Swansea otthonában 3–1-re diadalmaskodó Manchester City, minden sorozatot figyelembe véve, egymás után 15. mérkőzését nyerte meg, ami rekord az élvonalbeli angol csapatok között. Az együttest edző […]

Nincs megállás: Fucsovics életében először jutott ATP 500-as döntőbe

Kiválóan kezdett az élete első ATP 500-as elődöntőjében pályára lépő Fucsovics, ugyanis rögtön az első …