2020. július 10., péntekMa Amália napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 353,00 Ft | USD: 313,00 Ft | CHF: 332,00 Ft
2020.07.10. Amália Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 353,00 Ft | USD: 313,00 Ft | CHF: 332,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Angol labdarúgás / Gólparádét rendezett a City a Burnley ellen

Gólparádét rendezett a City a Burnley ellen

ANGOL PREMIER LEAGUE

30. FORDULÓ
Manchester City–Burnley 5–0 (Foden 23., 63., Mahrez 43., 45+3. – a másodikat 11-esből, David Silva 53.)

A MECCS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉT IDE KATTINTVA LEHET NYOMON KÖVETNI.

Jócskán lemaradt már a Manchester City a Liverpool ellen a bajnoki címért zajló versenyben, de a második hely is sokat számít, és ne feledjük, hogy amíg biztossá nem válik a liverpooliak bajnoki címe, addig érdemes hajtani.

Ami azt illeti, a City hajtott is becsülettel. Lényegében szinte végig uralta a mérkőzést a hazai csapat, miközben a vendégek csak a védekezéssel törődtek, de még így is alig jutottak labdához.

A rotáció miatt nem éppen a legerősebb csapatával felálló City némi nehézség árán a 23. percben szerzett vezetést Foden révén, és ehhez még kettőt hozzátett Mahrez jóvoltából az első félidőben (3–0).

A lendület a második félidőben sem hagyott alább, elképesztő különbséget lehetett tapasztalni a két gárda között. Némi, de nem túl nagy túlzással azt lehet mondani, hogy a hazaiak tetszés szerint érték el újabb góljaikat, amelyek mind remek kombináció után születtek meg előbb David Silva, majd újfent Foden révén. A vége 5–0 lett, de jóval több is lehetett volna.

Így aztán kiderült, hogy szerdán semmiképpen sem lesz bajnokavatás, arra még kicsit várnia kell a Liverpool szurkolóinak.