2021. március 5., péntekMa Adorján napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 364,00 Ft | USD: 302,00 Ft | CHF: 328,00 Ft
2021.03.05. Adorján Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 364,00 Ft | USD: 302,00 Ft | CHF: 328,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Gödörben az éllovas? Bardiék megint kibabráltak az Atléticóval

Gödörben az éllovas? Bardiék megint kibabráltak az Atléticóval

A két gárda szerdán is összecsapott egymással, akkor kis meglepetésre az éllovas csak 1–1-re volt képes Valenciában – akkor a korábbi újpesti Enisz Bardi szerezte csapata találatát.

A vendégek már a meccs elején vezetéshez juthattak volna, de José Morales hiába lépett ki ziccerben, a kapu közelébe érve a bal alsó mellé gurított. Az első fél óra végén már összejött a vezetés, megpattanó lövése az Atlético kapujában kötött ki (0–1).

Morales az első játékos az idényben, aki a Real és az Atlético Madrid otthonában is eredményes a bajnokságban, és az első spanyol játékos, akinek ez egy idényen belül összejött Xabi Prieto (2012–2013) óta.

A madridiak tíz kapura lövésig jutottak az első félidőben, de gólt egyet sem tudtak szerezni, így hátrányban mehettek a szünetre.