2022. május 17., keddMa Paszkál napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 387,00 Ft | USD: 369,00 Ft | CHF: 370,00 Ft
2022.05.17. Paszkál Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 387,00 Ft | USD: 369,00 Ft | CHF: 370,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Gerrard csapata ráijesztett Kloppékra, de nyert a Liverpool

Gerrard csapata ráijesztett Kloppékra, de nyert a Liverpool

A Mersey-parti gárda korábbi legendás középpályása, Steven Gerrard ezúttal ellenfélként meccselt a „vörösökkel”, és elégedetten konstatálhatta, hogy együttese már a 3. percben megszerzi a vezetést Douglas Luiz találatával (1–0).

Nem sokáig volt hátrányban a Liverpool, hiszen a 6. percben Joël Matip máris egyenlített, a második félidő derekán pedig Sadio Mané megszerezte a három pontot érő gólt is (1–2).

A „vörösök” ebben az idényben 14 pontot szereztek vesztes állásból, ezzel a PL legjobbjának számítanak.

Sikerével Jürgen Klopp együttese beérte az éllovas Manchester Cityt, amely szerda este a Wolverhampton otthonában próbálhat meg újra ellépni riválisától.

Július utolsó hétvégéjén kezdődik az új NB I-es idény

A magyar szövetség (MLSZ) honlapján hétfőn közzétett versenynaptár szerint az első kört július 29–31-én, az …