2021. március 2., keddMa Albin napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 330,00 Ft
2021.03.02. Albin Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 330,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Fordulatos meccsen győzött a PAFC a Paks ellen

Fordulatos meccsen győzött a PAFC a Paks ellen

A házigazda csapat futballozott kezdeményezőbben az első félidőben és 45 perc alatt akár el is dönthette volna a három pont sorsát, de végül „csak” kétgólos vezetéssel mehetett pihenőre, ugyanis Mance és Kiss találatain kívül elpuskázta lehetőségeit. A különbség fenntartásához ugyanakkor kellett Tóth Balázs, a felcsútiak kapusa is, aki több remek védést mutatott be.

A fordulást követően mindkét együttes előtt adódtak lehetőségek, majd a vendégeknek jött össze a szépítés:

az utóbbi időben belső védőként játszó Böde Dániel egy pontrúgást követően elől villantotta meg korábbi csatárerényeit.

Nem sokkal később már az egyenlítést ünnepelhette a tolnai gárda: Böde ezúttal büntetőt harcolt ki, melyet a góllövőlistát vezető Hahn János – aki novemberben Pakson négy gólt lőtt a Puskásnak – értékesített.

[…]

Real Madrid–Real Sociedad: bosszantó döntetlen

SPANYOL LA LIGA25. FORDULÓReal Madrid–Real Sociedad 1–1 (0–0) Madrid, Alfredo Di Stéfano Stadion, zárt kapuk mögött. …