2024. június 22., szombatMa Paulina napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 397,00 Ft | USD: 371,00 Ft | CHF: 416,00 Ft
2024.06.22. Paulina Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 397,00 Ft | USD: 371,00 Ft | CHF: 416,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Folytatódik a dallasi Hamupipőke hihetetlen meséje

Folytatódik a dallasi Hamupipőke hihetetlen meséje

Az ESPN előzetesében a star powert, vagyis a sztárok (Luka Doncic és Kyrie Irving) klasszisát emelte ki, mint a Dallas Mavericks ütőkártyáját a Minnesota Timberwolves elleni konferenciadöntő kezdete előtt az NBA rájátszásában. És mennyire fején találta a szöget a patinás honlap elemzője! A két csillag összesen 63 pontot termelt, Irving az első félidőben, Doncic az utolsó negyedben vette hátára a csapatát.

Az első félidő inkább a házigazda Timberwolvesé volt. A Dallas messziről csak elvétve találta el a gyűrűt, 2/13 volt a mérlege triplákból az első félidőben. Viszont Luka Doncic gólpasszaiból termeltek a centerek, például az újonc Dereck Lively:

Dunkin’ D-Live ???? pic.twitter.com/wNZQh3N0gN

— Dallas Mavericks (@dallasmavs) May 23, 2024

És Kyrie Irving már 24 pontnál tartott, varázsló volt a sűrűben:

An artist in the paint ???? pic.twitter.com/0iBXawIe4f

62–59-re vezetett a házigazda a félidőben. McDaniels szórta a triplákat, és ha kell, zsákolt is, 19 pontot gyűjtött a nagyszünetig:

THROW IT DOWN, 3️⃣. pic.twitter.com/g21F2wBcXa

— Minnesota Timberwolves (@Timberwolves) May 23, 2024

Anthony Edwardsnak, a Hangyának 13, Andersonnak 11 pontja volt.

A nagyszünetben a stúdióbeszélgetést, az első félidőben történtek elemzését – többek között Shaquille O’Neal és Charles Barkley részvételével – egy valószínűtlen figura, Draymond Green moderálta. némi meglepetésre nem vágott szájba senkit a Golden State botrányhőse.

A 28. percben Lively kosarával 67–66-ra átvette a vezetést a Mavericks! Doncic is belejött, 77–77 Kyrie duplájával, Irvingnek ekkor már 26 pontja van. Végre egy dallasi tripla, a harmadik a meccsen, Josh Greentől, 80–79-re a Mavericks vezet!