2020. szeptember 27., vasárnapMa Adalbert napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 311,00 Ft | CHF: 335,00 Ft
2020.09.27. Adalbert Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 311,00 Ft | CHF: 335,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Ferencváros – Djurgarden 1:0 – BL-selejtező élőben

Ferencváros – Djurgarden 1:0 – BL-selejtező élőben

A cikkünk folyamatosan frissül…

A Ferencváros szerda este a svéd bajnok Djurgardennel játszik Bajnokok Ligája-selejtezőt a Groupama Arénában. A zárt kapus párharc egy mérkőzésből áll, amennyiben a rendes játékidőben döntetlenre végeznek a csapatok, kétszer 15 perc hosszabbítás következik, és ha szükséges, tizenegyes-rúgásokkal döntik el a továbbjutást.

Ha a Fradi megnyeri a meccset, akkor egy héttel múlva a skót Celtic Glasgow és az izlandi KR Reykjavík párharcának továbbjutójával találkoznak idegenben.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

11. perc: Az első tíz perc eseménytelenül telt, mindössze Haratin próbálkozott 25 méterről egy gyenge lövéssel, amit a svéd kapus könnyen hárított.

17. perc: A Djurgardennél megsérült Banda, le is kellett cserélni. Mindkét csapat óvatosan játszik nem teszik meg azt a szívességet a másiknak, hogy kinyíljanak.

24. perc: Továbbra sincs helyzet, a Ferencváros enyhe mezőnyfölényben játszik és próbálja feltörni a Djurgarden védelmét.

30. perc: Isael jobboldalról elvégzett szabadrúgása okozott némi zavart a svéd kapu előtt, de Kovacevic nem tudott jól beleérni a levágódó labdába.

33. perc: Tokmac szerzett agresszívan labdát a svéd térfélen, majd mintegy 25 méterről kilőtte a bal alsót. Szép gól volt. 1:0

45. perc: Mintha mi sem történt volna, a Fradi nyom, a Djurgarden védekezik.

Vége az első félidőnek. A Djurgarden az első félidőben rendkívül gyengén játszott, sikerült lehozniuk az első félidőt helyzet nélkül, leginkább a védekezéssel voltak elfoglalva. A másik oldalon Ferencváros a svéd védelem feltörésével volt elfoglalva, ami Tokmac kitűnő egyéni akciójával sikerült.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. A Djurgarden cserélt, Kujovicot Edward Chilufya váltotta.

47. perc: A Djurgarden 17 méterről kapott szabadrúgást Dibusz kapujától. Augustinsson a sorfalba lőtte a labdát.

55. perc: Edwards lőtt a jobb sarok irányába, Dibusz rajta volt a lövésen. A Djurgarden feljebb tolta a védekezését a második félidőben és gyakran már a Fradi 16-osánál kezdik letámadni az magyar csapat védőit. A svédek az első 10 percben többet mutattak, mint az egész első félidőben.

Hazai győzelem Gyirmóton, továbbra sem megy a Vasasnak

LABDARÚGÓ NB II10. FORDULÓGYIRMÓT FC GYŐR–VASAS FC 2–0 (2–0)Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Kb. 300 …