2024. május 30., csütörtökMa Zsanett, Janka napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 388,00 Ft | USD: 359,00 Ft | CHF: 395,00 Ft
2024.05.30. Zsanett, Janka Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 388,00 Ft | USD: 359,00 Ft | CHF: 395,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Ezúttal a 98. percben egyenlített, még mindig veretlen a Leverkusen

Ezúttal a 98. percben egyenlített, még mindig veretlen a Leverkusen

A Bajnokok Ligája-elődöntős hazaiak Niclas Füllkrug 81. percben szerzett góljával kerültek előnybe. Az Európa-liga-elődöntős vendégek a 98. percben egy szöglet után egyenlítettek Josip Stanisic révén (1–1).

A Leverkusen már 45 mérkőzés – a Bundesligában 30 találkozó – óta veretlen. A német élvonalban még egyetlen csapat sem lett úgy bajnok, hogy legalább egy mérkőzést ne veszített volna.

LABDARÚGÁS
NÉMET BUNDESLIGA, 30. FORDULÓ

Werder Bremen–VfB Stuttgart 2–1 (1–0)
Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen 1–1 (0–0)