Egy kosárlabda-mérkőzésnek indult, de rendőrségi ügy lett a vége annak az incidensnek, amelyben egy karcagi férfi a vád szerint erőszakosan és botrányosan viselkedett a ceglédi sportcsarnokban 2026 januárjában. A Ceglédi Járási Ügyészség rendbontás vétsége miatt emelt vádat ellene – olvasható a Pest Vármegyei Főügyészség sajtóközleményében.
A vádirat szerint a férfi ittas állapotban érkezett a mérkőzésre, ahol már a félidőben a büfében alkoholt vásárolt, majd visszatérve a lelátóra hangosan kiabálni kezdett, és
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
https://index.hu/sport/kosarlabda/2026/05/15/sor-cegled-kosarlabda-meccs-rendbontas-ittas-szurkolo/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!