2020. szeptember 23., szerdaMa Tekla napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 364,00 Ft | USD: 311,00 Ft | CHF: 338,00 Ft
2020.09.23. Tekla Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 364,00 Ft | USD: 311,00 Ft | CHF: 338,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Egy potyagóllal maradt veretlen a Vasas az NB II.-ben

Egy potyagóllal maradt veretlen a Vasas az NB II.-ben

A Vasas az NB II. ötödik fordulójában is megőrizte veretlenségét, de csak a meccs hajrájára dolgozta le kétgólos hátrányát a Haladással szemben, és ehhez is kellett egy kapusbaki.

A Haladás már a meccs legelején több helyzetet kidolgozott, és a 20. percben már góllal is tudták befejezni akciójukat a szombathelyiek. Egy szöglet után Mocsi Attila fejesével szerezték meg a vezetést.

A Vasas ezután próbált aktívabb lenni, de nem tudták veszélyeztetni igazán a Haladás kapuját. A vendégcsapat a félidő végén meglőhette volna második gólját, de Szalay Szabolcs elszórakozta ziccerét.

A második félidőben a Vasas már erőszakosabb volt, beszorította a Haladást, de mégis kétgólos hátrányba került. Újra egy szöglet előzte meg a Haladás gólját, és Csilus Tamás megpattanó lövéséből lett gól.