2021. október 23., szombatMa Gyöngyi napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 340,00 Ft
2021.10.23. Gyöngyi Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 340,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Magyar labdarúgás / Egy pontot gyűjtött a Haladás a Szentlőrinc vendégeként

Egy pontot gyűjtött a Haladás a Szentlőrinc vendégeként

LABDARÚGÓ NB II
10. FORDULÓ

SZENTLŐRINC–SZOMBATHELYI HALADÁS 0–0
Kaposvár,
Rákóczi Stadion, 100 néző. Vezette: Pillók Ádám ( Mohos Milán, Máyer Gábor)
SZENTLŐRINC
: Prokop – Erdélyi B., Keresztes, Tamás L., Németh Márk – Harsányi ( Kovács Máté, 71), Havas, Kiss-Szemán, Cenaj – Jancsó( Törőcsik, 83.), Grumics ( Mervó, 71.). Vezetőedző: Marian Sluka
HALADÁS: Rózsa – Kállai K., Mocsi, Németh Milán, Devecseri ( Guzmics, 54.) – Kiss B. (Tóth Máté, 74.), Szekér Á., Holdampf, Csilus T. – Tóth Milán ( Hegedüs, 65.) , Tóth-Gábor (Horváth Rajmund, a szünetben). Vezetőedző: Németh Szabolcs

ÖSSZEFOGLALÓ

Az első félidő huszadik percéig ismerkedtek a csapatok, egy kis vendég fölénnyel megspékelve. Ezek után váratlanul két nagy helyzete is adódott a Baranya megyei piros-feketéknek, amikor kétszer is Rózsa kapusnak kellett bravúrral mentenie. Ezek után kiegyenlített lett a játék képe.

A második félidőben főleg a Haladás mestere próbálta csapatát frissíteni a sok cserével, de érdemi változás nem történt. Maximum annyiban, hogy Pillók játékvezetőnek egyre többször kellett a zsebébe nyúlni, így próbálta megfékezni az indulatokat, ami részben sikerült csak. Ha a két Rózsa-védést figyelembe vesszük, akkor a Szentlőrinc közelebb állt a győzelemhez, de összességében igazságos eredmény született a főleg második félidőben harcos, indulatokkal és érzelmekkel teli mérkőzésen.

PERCRŐL PERCRE

90. perc: Vége a mérkőzésnek, nincs ráadás. 0–0 lett a végeredmény. Rózsa Dániel mérkőzés után kapott sárga lapot, reklamálás miatt. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

85. perc: Tóth Máté kapott lapot, leütközte ellenfelét a levegőben.

83. perc: Jancsó helyett Törőcsik a Lőrincnél.

82. perc:Hegedüs bal oldali beadását Csilus 22 méterről kirúgta a stadionból, a kapu fölött hagyta el a labda  a pályát.

79. perc: Kállait buktatta Mervó, sárgát kapott érte.

74. perc: Haladás csere, Kiss Bence helyett Tóth Máté.
73. perc:
Kiss Bence kapott sárgát.
71. perc:
Kettőt cserél a Lőrinc, Grumics és Harsányi helyett Mervó és Kovács Máté a pályán.

70. perc: Csilus kapott sárgát.
69. perc:
Csilus felívelt szabadrúgását Guzmics lefejelte, csapattársa pedig közelről, védőktől szorongatva a kapusba lőtte a labdát.
67. perc:
Német Milán húszról, nagy erejű, de középre tartó lövését  védte biztosan Prokop.

65. perc: Tóth Milán helyett Hegedüs Márk a Halinál a pályán.
Az eső elállt, de bármikor rákezdhet.

54. perc: Újra cseréltek a vasiak, Devecseri helyett Guzmics.

Az eső elkezdett esni, nem is kicsit.

Cserélt a Haladás a szünetben, Horváth Rajmund lépett pályára Tóth-Gábor Kristóf helyett.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45. perc: Vége az első félidőnek. 0–0-val mennek pihenőre a csapatok.

43. perc: Devecseri kapott sárgát buktatásért.
39. perc:
Egy bal oldali támadás után Tóth Milán beadását Tóth-Gábor Kristóf a védők szorításában hét méterről ellenfelébe  lőtte a labdát.
35. perc:
Németh Márk lőtt 22-ről ballal a Hali kapuja mellé.

31. perc: Kiss-Szemán kapott sárga lapot, Szekér Ádámot rúgta meg.
27.perc:
Jancsó kényszerítőzött Grumiccsal, a szerb, kopasz csatár csatár ballal lőtt 11 méterről, Rózsa újra bravúrral védett.
23. perc:
Egy keveredés után Tamás László lövését védte nagy bravúrral Rózsa a jobb alsóból ütötte szögletre, Harsányi szöglete után pedig Németh Márk lőtt alig a jobb kapufa mellé nyolc méterről.
16.perc:
Egy Hali védő által kifejelt labdát rúgott kapásból, 16-ról jóval kapu fölé Kiss-Szemán.

Eddig a Haladás próbál kezdeményezni, de helyzetekig nem jutottak el.

Cenáj tekintete már nem a labdán ( Fotó: Lang Róbert/ Somogyi Hírlap)

6. perc: 16-oson belülről Tóth-Gábor lőtt, a labda Prokop lábában elakadt, ez volt az első lehetőség a mérkőzésen.
1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a Szentlőrinc indította útjára a labdát.

A hazaiak piros-feketében, a vendégek tiszta fehérben játszanak.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy a mezőny két veretlen csapata, az őszi idény kellemes meglepetését jelentő Szentlőrinc és a hárompontos előnnyel élen álló Szombathelyi Haladás.

Közel 80 percnyi emberelőny is kevés volt: kikapott a Fehérvár Újpesten

LABDARÚGÓ NB I10. FORDULÓÚjpest–Mol Fehérvár 1–0 (Csongvai 50.) Budapest, Szusza Ferenc Stadion, 1508 …