2022. május 20., péntekMa Bernát, Felícia napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 384,00 Ft | USD: 363,00 Ft | CHF: 373,00 Ft
2022.05.20. Bernát, Felícia Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 384,00 Ft | USD: 363,00 Ft | CHF: 373,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Drámai végjáték után még maradt némi esélye az MTK-nak

Drámai végjáték után még maradt némi esélye az MTK-nak

Jól kezdte a meccset a 23-szoros bajnok, de sereghajtó fővárosi együttes, hiszen Futács Márkó az első negyedóra végéhez közeledve megszerezte a vezetést, majd a fordulást követően növelte az előnyt (0–2).

Pillanatokkal később jött azonban a zalai szépítés, amivel a házigazda átvette a meccs irányítását, és a 86. percben a csereként beálló Zsóri Dániel révén egyenlített is (2–2).

Az MTK egy lesgóllal jelezte, hogy nem adta fel, majd még egyet szerzett, ezt viszont videózás után érvényesnek is találták, így végül a vendég kék-fehérek örülhettek (2–3).