2021. október 26., keddMa Dömötör napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 365,00 Ft | USD: 314,00 Ft | CHF: 341,00 Ft
2021.10.26. Dömötör Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 365,00 Ft | USD: 314,00 Ft | CHF: 341,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Drámai MU-zakó, a Chelsea kapura lövés nélkül kapott ki

Drámai MU-zakó, a Chelsea kapura lövés nélkül kapott ki

Az idei Bajnokok Ligája-döntő két résztvevője, az angol bajnok Manchester City próbált „visszavágni” a tavasszal Pep Guardiola együttesét háromszor is megleckéztető Chelsea-nek Londonban. A mérkőzés színvonalát tekintve beigazolódott a papírforma, a két csapat masszív védelme miatt a góleső elmaradt.

A meccs első félidejében szinte semmilyen említésre méltó esemény nem történt. Az „égszínkékek” közel 70 százalékos labdabirtoklással zárták a játékrészt, ám kaput eltaláló lövést egyik csapatnak sem sikerült összehozni. A hazaiak nem nagyon jutottak ki a saját térfelükről, végig a City irányította a játékot.

A szünetben Pep Guardiola jól végezte a dolgát az öltözőben, mert nem sokkal a második játékrész kezdete után a City kis szöglete után João Cancelo kapta a labdát, majd a lövésével saját csapattársát, Gabriel Jesust találta meg. A brazil csatár nem sokat tétlenkedett, a nagy fejetlenségben három védő között lőtte a labdát Benjamin Mendy kapujába, akinek esélye sem volt hárítani. (0–1)

Bár a második félidőben kicsit feltámadt a Chelsea, a labdabirtoklási statisztika javításán kívül sokat nem ért el. A 63. percben Kai Havertz passzát Romelu Lukaku váltotta gólra, ám a német középpályás méteres lesről asszisztált, így a találatot érvénytelenítette a játékvezető. Akárhány támadást vezetett a Chelsea, Pep Guardiola gárdájának védelme remekül funkcionált, sok dolga nem akadt Edersonnak.

Kínos MU-vereség az Old Traffordon

[…]

Közel félmilliárdért kelt el Jordan 1984-es kosaras cipője

A klasszis kosaras az észak-amerikai profi liga 1984-es idényében, újoncévének ötödik meccsén viselte először a …