2025. július 11., péntekMa Nóra, Lili napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 399,00 Ft | USD: 340,00 Ft | CHF: 427,00 Ft
2025.07.11. Nóra, Lili Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 399,00 Ft | USD: 340,00 Ft | CHF: 427,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Drákói szigort ígér a Honvéd elnöke Kozák Danuta molesztálási ügyében

Hirdetés

Drákói szigort ígér a Honvéd elnöke Kozák Danuta molesztálási ügyében

Botrány a masszőrszobában

A történet dióhéjban a következő: csütörtök reggel megjelent egy hosszú bejegyzés Kozák Danuta közösségi oldalán, amiben arról írt a hatszoros olimpiai bajnok kajakozó, hogy az egyik tréninget követő regeneráló gyúrás közben egy erősen befolyásolt állapotban lévő edző verbálisan molesztálta és sértegette a legkülönfélébb módokon. Hozzátette, hogy Csipes Ferenc hetek óta „bomlasztja és idegeli a tájékoztatót megnyert csapathajók versenyzőit, beleértve a sajátjait és a saját lányát is”. Kozák leszögezte, hogy a „munkavégzésre teljesen alkalmatlan állapotban tevékenykedő edzővel” mostantól semmilyen formában nem áll módjában érintkezni.

Bejegyzése második részében Kozák nem is nagyon burkoltan klubja és a szövetség, sőt a sportállamtitkárság vezetőségének is a szemére hányja, hogy nyilván tudtak Csipes magatartásáról, és azt eltűrték.

„A Magyar Kajak-Kenu szövetség, a Magyar Olimpiai Bizottság, a Budapesti Honvéd SE évtizedes és a Honvédelmi Minisztérium Sportért Felelős Államtitkárságának jelenlegi asszisztálásával, munkavégzésre teljesen alkalmatlan állapotban tevékenykedő edzővel a mai naptól semmilyen formában nem áll módomban érintkezni. Illetve kérem a fent említett illetékes intézmények felelősségének kivizsgálását” – írja a hatszoros olimpiai bajnok.

Hirdetés

Fegyelmi bizottság a Honvédban

Kozák posztjának megjelenése után felhívtuk Gergely Istvánt, a Budapesti Honvéd SE klubelnökét, aki közölte: már fel is állított […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/sport/kajak-kenu/2024/05/23/kozuak-danuta-csipes-ferenc-verbalis-molesztalas-fegyelmi-bizottsag-budapesti-honved-gergely-istvan/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

40 éves lett az ember, akit az egész világ egy gombnyomásról ismert

Marió Gómez 1985. július 10-én a Baden-Württemberg tartományban lévő Riedlingenben látta meg a napvilágot Granadából …