2021. október 23., szombatMa Gyöngyi napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 340,00 Ft
2021.10.23. Gyöngyi Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 340,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Magyar labdarúgás / Döntetlennel mutatkozott be a Budaörs új edzője, Gabala Krisztián

Döntetlennel mutatkozott be a Budaörs új edzője, Gabala Krisztián

LABDARÚGÓ NB II
9. FORDULÓ

DOROGI FC–BUDAÖRS 0–0
Tatabánya,
Grosics Gyula Stadion, 100 néző. Vezette: Barna Gábor (Kiss Balázs, Máyer Gábor)
DOROG: Tulipán – Kárász (Nyíri, 45.), Dlusztus, Izing, Papp M. – Csillag (Szerencsi, 59.), Lénárt – Girsik (Lőrincz, 70.), Hajdú (Pálinkás, 70.), Szedlár – Szabó L. (Barna, 70.). Vezetőedző: Fenyvesi László
BUDAÖRS: Tóth G. – Tóth K., Gyurácz, Fényes, Kapronczai – Sajbán Miklós, Zsidai, Molnár Cs. (Petneházi, 91.) – Halmai Á. (Vankó, 80.), Halácsi (Horváth R., 53.), Winkler. Vezetőedző: Gabala Krisztián.

PERCRŐL PERCRE

Itt a vége, gól nélküli döntetlennel ért véget a mérkőzés. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

91. perc: budaörsi csere: Molnár Csaba helyére Petneházi Márk áll, közben Pálinkás Gergőt kell ápolni.

90. perc: Tóth alászalad a labdának, de elmúlik a veszály.

89. perc: egy dorogi szöglet. És még egy. Két perc lesz a ráadás.

Fogy az idő, fogynak az esélyek. A játék képe alapján nagyon úgy tűnik, hogy megosztoznak a pontokon a csapatok.

80. perc: Halmai Ádámot Vankó Imre váltja a vendégeknél.

79. perc: Tóth Keve sárgul be a vendégeknél.

A dorogi szurkolók közben sürgetik a csapatukat, nincsenek megelégedve az eredménnyel.

Gabala Krisztián még vár, miközben a cseréi folyamatosan melegítenek.

70. perc: hármat cserél a Dorog: Hajdú Roland, Szabó Lukas és és Girsik Áron le, Pálinkás Gergő, Barna Gergő és Lőrincz Attila be.

Keresik a fogást egymáson a csapatok, de nem találják…

62. perc: Winkler jobb oldali akciója után Dlusztus ment középen.

59. perc: hazai csere: Csillag Dárius helyére Szerencsi Miklós áll.

56. perc: nyilvánvaló hazai szöglet helyet kirúgás következik. A dorogi tábor nem dicséri meg az asszisztenst…

54. perc: Kapronczai beadását Tulipán húzza le.

53. perc: Halácsi Fülöp helyére Horváth Roland áll a vendégeknél.

52. perc: Nyíri rosszul sikerült beadását húzza le Tóth.

50. perc: Girsik tör be a tizenhatoson belülre a bal oldalon, középre adott labdáját Tóth kapus rúgja ki.

Mint megtudtuk, Kárász Krisztián nem teljesen egészséges, eddig bírta.

46. perc: kezdődik a második félidő.

Itt a vége, gól nélküli döntetlennel vonulnak pihenőre a csapatok.

Két perc lesz a ráadás.

45. perc: cserél a Dorog: Kárász Krisztián helyére Nyíri Vince áll, majd a Budaörs elrontja a szabadrúgást.

44. perc: Hajdú Roland is besárgul egy buktatást követően.

41. perc: Zsidai László becsúszva rúgja el a labdát, majd a későn érkező Lénárt nagyot kiáltva átesik a lábán. Lénártot ápolni kell, Zsidai sárgát kap, a Dorog szabdrúgást. Ez az ítélet viszont nem tűnt jogosnak.

40. perc: Molnár próbálkozik 25-ről, de lövése elkerüli a kaput.

39. perc: Papp Máté rántja le Winklert a jobb oldalon, sárgát kap. Jogosan.

Az irammal nincs probléma,  de helyzetig nem jutnak el a csapatok.

29. perc: most Halmai a földön, budaörsi szabadrúgás a jobb oldalról. Az akció végén már a Dorog jöhet szabadrúgással.

24. perc: Csillag fölé lövi.

23. perc: Szabót buktatja Gyurácz 20 méterre a kaputól, hazai szabadrúgás következik.

Eseménydús mérkőzés.

16. perc: Szabó kerül helyzetbe, de közeli lövését szögletre menti Tóth kapus, majd a sarokrúgás után Szabó marad le labdáról ígéretes helyzetben.

14. perc: Tóth rúgja le csúnyán Szedlárt, de megússza lap nélkül. A dorogi balszélsőt viszont ápolni kell.

13. perc: Szedlár beadása után Girsik fejel fölé.

12. perc: Tóth beadása után Halácsi fejel kapura, Tulipán fogja meg a labdát.

11. perc: Sajbán Mikós a tizenhatosra belőtt labdája nem jó senkinek, majd Csillag szabadrúgását hatástalanítja a vendégvédelem.

A kezdeti dorogi fölény után éledezik a Budaörs.

10. perc: a meglóduló Girsiket ütközik le a középpályán, de a szabadrúgást követőhazai akció nem vezet eredményre.

1. perc: Mi maradt ki! Hajdú közeli fejesét védi Tóth. Majdnem vezetést szerzett a Dorog.

1. perc: a Dorog kezdi a mérkőzést.

Érkeznek a csapatok, hamarosan kezdünk.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy az eddig jól szereplő Dorog az előző forduló óta edzőváltáson átesett Budaörs ellen. A meccs pikantériája, hogy a találkozót abban a tatabányai Grosics Gyula Stadionban játsszák, ahol korábban éveken át a vendégcsapat rendezte a hazai meccseit.

Közel 80 percnyi emberelőny is kevés volt: kikapott a Fehérvár Újpesten

LABDARÚGÓ NB I10. FORDULÓÚjpest–Mol Fehérvár 1–0 (Csongvai 50.) Budapest, Szusza Ferenc Stadion, 1508 …