A kanadai csapat a szombati meccs kétharmadánál még 4–2-re vezetett, de a kaliforniai rivális Miguel Rojas hazafutásával a kilencedik inningben egyenlíteni tudott – ilyenre még nem volt példa a World Series történetében –, így jöhetett a hosszabbítás, amelynek első felvonása nem hozott döntést, a 11. inninget pedig a Dodgers nyerte Will Smith ütésével.
A kilencedik bajnoki címét ünneplő Dodgers 25 év után az első együttes, amely megismételte egy évvel korábbi sikerét, negyed évszázada a New York Yankees 1998 és 2000 között sorozatban háromszor ért a csúcsra.
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!