2021. június 24., csütörtökMa Iván napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 349,00 Ft | USD: 292,00 Ft | CHF: 318,00 Ft
2021.06.24. Iván Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 349,00 Ft | USD: 292,00 Ft | CHF: 318,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Djokovics kétszettes hátrányból, Nadal simán nyert

Djokovics kétszettes hátrányból, Nadal simán nyert

Novak Djokovics kétjátszmás hátrányból könnyedén fordított, és búcsúztatta az olasz Lorenzo Musettit. Az első és a második szett első részében egyaránt gyors brékváltás történt, majd a rövidítésekben mindkétszer Musetti bizonyult jobbnak (6:7, 6:7).

Az olasz játékos 2 óra 20 perc alatt összeszorgoskodott kétszettes előnyét 47 perc alatt tüntette el a szerb világklasszis, akinek lendülete megmaradt az ötödik, döntő játszmára is. Utóbbi aztán úgy ért véget, hogy 0:4-nél Musetti feladta a végül 3 óra 28 perces ütközetet (6:7, 6:7, 6:1, 6:0, 4:0).

A Roland Garroson egyszer győztes (2016), továbbá négyszer döntős Djokovics következő ellenfele szintén egy olasz játékos, a kilencedik helyen kiemelt Matteo Berrettini lesz, aki Roger Federer visszalépését követően játék nélkül jutott a nyolc közé.

Rafael Nadal lényegesen könnyebb meccsen nyert, bár az olasz Jannik Sinner az első szettben még 5:3-ra is vezetett, ezt követően a spanyol sorozatban nyolc gémet nyert meg, így pedig gyorsan kétszettes előnyre tett szert (7:5, 6:3).

A harmadik játszmában aztán már egy játékot sem engedett ellenfelének, így a salakkirály újra bejutott a negyeddöntőbe (7:5, 6:3, 6:0).

Portugál–francia rangadó a Puskás Arénában - Budapesten csap össze a világ- és az Európa-bajnok.

Portugál–francia rangadó a Puskás Arénában – Budapesten csap össze a világ- és az Európa-bajnok.

[…] A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE! Forrás: https://index.hu/sport/futball/2021/eb/2021/06/23/portugalia-franciaorszag-csoportkor-harmadik-fordulo-elo-kozvetites/ *Tisztelt Olvasó! Amennyiben …