2021. december 2., csütörtökMa Melinda napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 319,00 Ft | CHF: 347,00 Ft
2021.12.02. Melinda Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 319,00 Ft | CHF: 347,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Cristiano Ronaldóék csak pótselejtezőn juthatnak ki a vb-re

Cristiano Ronaldóék csak pótselejtezőn juthatnak ki a vb-re

Az már korábban eldőlt, hogy Portugália és Szerbia végez az A-csoport első és második helyén, az viszont még kérdéses volt, milyen sorrendben. A portugálok nagy lépést tettek az ötös megnyerése felé, hiszen Renato Sanches 2. percben szerzett találatával korán előnybe kerültek. A szerbek azonban nem elégedtek meg a pótselejtezős hellyel, Dusan Tadics még a szünet előtt egyenlített.

A döntetlen is a portugáloknak kedvezett, egy újabb vendég találat azonban már déli szomszédunk csoportelsőségét jelentette volna. Többet is tettek érte, jobban játszottak a második félidőben, a 90. percben pedig sokkolták a lisszaboni közönséget és egész Portugáliát:

Tadics ezúttal előkészített, pontos ívelését pedig Alekszandr Mitrovics fejelte közelről a kapuba.

A szerbek összes játékosa és stábtagja a Fulham remek formában lévő támadójának nyakában landolt, a hosszabbítás perceit pedig már kivédekezte Dragan Sztojkovics együttese, így biztosan ott lesz a világbajnokságon, Cristiano Ronaldóéknak viszont pótselejtezőn kell kivívniuk a részvételt.

A Spanyolország–Svédország rangadónak szintén egyszerű volt a képlete: hazai siker, vagy döntetlen esetén Luis Enrique alakulata jut ki egyeneságon Katarba, ha viszont a svédek nyernek akkor ők. A második, pótselejtezős helyre már elegendő pontot gyűjtött mindkét alakulat, így óriási kockázatvállalást maximum a vendégektől lehetett várni.

Az első félidőben ebből nem sok minden látszódott és bár Emil Forsbergnek akadt két lehetősége, ezek kimaradtak, így gól nélküli döntetlennel fordultak a csapatok. A második játékrészben sem […]

Szép gólokkal sima Liverpool-siker a Goodison Parkban

ANGOL PREMIER LEAGUE14. FORDULÓEVERTON–LIVERPOOL 1–4 (1–2)Liverpool, Goodison Park. Vezette: Paul TierneyEVERTON: Pickford – Coleman, …