Rabatban játszott afrikai Bajnokok Ligája-mérkőzést az egyiptomi al-Ahli, az a labdarúgócsapat, amelynek 1973 és 1980 között Hidegkuti Nándor, az Aranycsapat legendás centere volt az edzője.
A találkozó 1–1-es döntetlenre végződött, de ettől még nem került volna a hírekbe az összecsapás. A 37. percben Mohcine Bouriga révén a hazaiak vezetést szereztek, amit a 68. percben Trézéguet, az egyiptomiak csatára kiegyenlített.
Na, ekkor elszabadult a pokol!
A nézők műanyag vizespalackokkal kezdték dobálni az egyiptomi játékosokat, akik humorosra vették a dolgot, megitták a vizet, és mosolyogva jelezték, hogy köszönik szépen az ivószünetet, amúgy is szomjasak voltak.
De ez még nem minden. A dobálódzás folytatódott, csak most már nem műanyag flakonokkal. A gólszerző Trézéguet-t egy éles borotvával vették célba. Szerencsére elvétették a célt, de a java csak ezután kezdődött.
???? SCÈNE CHOQUANTE ! ????????
Un objet tranchant à été lancé par les supporters du FAR Rabat ???????? sur Trezeguet ! ????
Lorsque le joueur tente de le montrer aux officiels, plusieurs joueurs marocains l’agressent pour récupérer l’objet et le dissimuler. ????pic.twitter.com/YthxI7hMoD
— Onze Masr ???????? (@onzemasr) November 28, 2025
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
https://index.hu/sport/futball/2025/11/30/borotva-tamadas-rabat-al-ahli-trezeguet/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!