2020. szeptember 29., keddMa Mihály napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 337,00 Ft
2020.09.29. Mihály Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 337,00 Ft
Kezdőlap / Sport / BL: a Paris Saint-Germain az első döntős

BL: a Paris Saint-Germain az első döntős

A Lőw Zsoltot másodedzőként foglalkoztató Paris Saint-Germain jutott elsőként a labdarúgó Bajnokok Ligája fináléjába, miután kedden a lisszaboni elődöntőben 3-0-ra legyőzte a magyar válogatott kapus Gulácsi Péter együttesét, az RB Leipziget.

A BL-döntőbe első alkalommal bejutott franciák részéről Marquinhos a 13., Ángel Di María a 42., Juan Bernat pedig az 56. percben volt eredményes a zárt kapus meccsen.

Gulácsi – akik végigvédte a találkozót – már azzal rekordot állított fel, hogy csapatával a BL elődöntőjébe jutott, ugyanis ez korábban egyetlen magyar futballistának sem sikerült. Az ugyancsak magyar válogatott Willi Orbán a 83. percben lépett pályára a lipcseieknél.

A másik elődöntőt szerdán rendezik, a vasárnapi, lisszaboni fináléban a Bayern München vagy az Olympique Lyon lesz a PSG ellenfele.

Dzsudzsák Balázs gólpasszal tért vissza, a DVSC legyőzte a PMFC-t

LABDARÚGÓ NB II10. FORDULÓDEBRECENI VSC–PÉCSI MFC 3–1 (1–0)Debrecen, Nagyerdei Stadion, 4180 néző. Vezette: Németh Á. (Vígh-Tarsonyi, Csatári)DVSC: …