2021. március 8., hétfőMa Zoltán napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 309,00 Ft | CHF: 331,00 Ft
2021.03.08. Zoltán Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 309,00 Ft | CHF: 331,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Bizarr jelenet játszódott le egy mexikói focimeccsen

Bizarr jelenet játszódott le egy mexikói focimeccsen

Óscar Macías a 36. percben volt rosszkor rossz helyen, igaz, előtte a támadó hazaiaknak az üres kapu helyett sikerült a kapufát eltalálniuk, így megelőzhették volna a bizarr jelenetet.

Ami viszont ennél érdekesebb, hogy ekkor 2–0 volt az állás a Cruz Azulnak, 3–0 helyett azonban még a szünet előtt egyenlítettek a vendégek.

Megvédte címét a Pénzügyőr, Jókay Zoltán tizedszer a csúcson

Hat év után tért vissza Budapestre a röplabdázók Magyar Kupa-döntője: 2015-ban a Fáy utcában a …