2021. november 28., vasárnapMa Stefánia napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 326,00 Ft | CHF: 352,00 Ft
2021.11.28. Stefánia Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 326,00 Ft | CHF: 352,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Benzema újra betalált, a Real Madrid élre állt

Benzema újra betalált, a Real Madrid élre állt

A királyi gárda villámgyorsan bekezdett, a remek évet teljesítő Vinícius Júnior már a 6. percben eredményes volt – más kérdés, hogy lesről talált be.

Még az első negyedórában így is összejött a vezetés, Karim Benzema lövése még kimaradt, nem sokkal később viszont Toni Kroos lövése a bal felsőben kötött ki – a videózás itt végül gólt eredményezett (1–0).

Maradt lendületben a házigazda, és úgy tűnt, hamar megszórja ellenfelét, de a játékrész derekén Randy Nteka fejesénél Thibaut Courtois-nak is játékba kellett avatkoznia.

A rekordbajnok Marco Asensio lövésével felelt, majd Benzema lőtt fölé, de a francia negatív szériája csak megszakadt a szünet előtt, David Alaba beadása után volt eredményes (2–0).

Benzema ezzel már 10 gólos a bajnokságban, és már a 11. alkalommal jutott el eddig a La Ligában – ennél többet csak Lionel Messi tud felmutatni a 21. században (13).