2020. szeptember 23., szerdaMa Móric napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 308,00 Ft | CHF: 337,00 Ft
2020.09.23. Móric Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 308,00 Ft | CHF: 337,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Balázs Attila vereségével kezdődött a US Open

Balázs Attila vereségével kezdődött a US Open

Élete első Grand Slam-meccsét játszotta Balázs Attila a US Openen a kazah Mihail Kukuskin ellen, és három szoros szettben vesztett.

A magyar teniszező jól kezdte pedig a meccsét, az első szettben 4:1-re is vezetett, utána azonban sokat hibázott, így 6:4-re elvesztette ezt a játszmát. A második játszmát 5:3-as előnyről nem tudta befejezni, 5:7 lett a vége. A harmadik szett elejétől a magyar játékos futott az eredmény után, azt 4:6-ra vesztette el. A meccs összesen 2 óra 16 percig tartott.

A US Open következő játéknapján, kedden két magyar lép pályára a 64-be jutásért: Fucsovics Márton a bolíviai Hugo Dellien ellen játszik, Babos Tímea pedig a 7. kiemelt amerikai Madison Keys ellenfele lesz.

Fizetési vita miatt távozik a Mainztól Szalai Ádám?

A német sajtóban szárnyra kapott a hír, miszerint a szakítás mögött nemcsak sportszakmai indok, hanem …