2020. október 22., csütörtökMa Előd napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 364,00 Ft | USD: 307,00 Ft | CHF: 339,00 Ft
2020.10.22. Előd Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 364,00 Ft | USD: 307,00 Ft | CHF: 339,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Babos Tímeáék bejutottak a döntőbe a Roland Garroson

Babos Tímeáék bejutottak a döntőbe a Roland Garroson

A második helyen kiemelt világbajnok magyar–francia duó a pénteki elődöntőben 6:2, 4:6, 7:5-re győzte le a negyeddiként rangsorolt, két évvel ezelőtt bajnok Barbora Krejcikova, Katerina Siniakova cseh párost. A találkozó 2 óra 29 percig tartott.

Babosék – akik közösen diadalmaskodtak az elmúlt két évben a világbajnokságon – 2:1-es vezetésüknél vették el ellenfelük adogatását először, ekkor azonban a csehek még a magyar játékos szerváját rögtön „megkontrázták”. Innentől azonban nem volt kérdés a magyar–francia páros sikere az első játszmában, igaz, rendre szoros játékokat játszottak a felek, de a legfontosabb pontokat Babosék nyerték.

A második játszmát jól kezdték Babosék, gyorsan 2:0-s előnybe kerültek, de Mladenovic kettős hibái visszahozták a riválist, amely egyenlített. A csehek játéka fokozatosan feljavult és 3:3 után brékelőnybe kerültek, innen pedig már nem is engedték ki a kezükből a szettet.

A mindent eldöntő harmadik játszma első játékát „vért izzadva”, két bréklabdát hárítva megnyerték Babosék, de gyorsan jött a cseh egyenlítés. Mladenovic adogatása Baboséhoz hasonlóan hosszúra nyúlt, de ezúttal is a címvédő sikerét […]

Szoboszlai a BL-ben is olyan gólt rúgott, amiről napokig fognak beszélni

Újabb csodagólt lőtt Szoboszlai Dominik, ezúttal a Bajnokok Ligájában: a Red Bull Salzburg az orosz …