2021. április 21., szerdaMa Konrád napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 328,00 Ft
2021.04.21. Konrád Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 328,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Az Újpestnek a kétgólos előny is kevésnek bizonyult

Az Újpestnek a kétgólos előny is kevésnek bizonyult

Kiegyenlített, közepes iramú mezőnyjáték mellett a lehetőségeit tökéletesen kihasználó Újpest a 25. percre – Tallo, illetve Beridze találatával – kétgólos előnybe került (0–2). A kapura sokáig veszélytelen Honvéd azonban Gazdag egy percen belül szerzett duplájával még a szünet előtt ledolgozta hátrányát (2–2).

A szünet után húsz percig mindkét oldalon kitartott az első félidő végének lendülete, a csapatok bátran támadták le egymást, veszélyes helyzetet viszont nem tudtak kialakítani. A 70. perc környéken mezőnyfölénybe került a Honvéd, az Újpest csak a hajrában jött ki a szorításból. A kapuk azonban változatlanul ritkán, és akkor sem nagyon forogtak veszélyben, az eredmény pedig a lefújásig nem változott.

A két együttes legutóbbi tíz egymás elleni bajnoki találkozójából hatodszor született döntetlen. A Budapest Honvéd pályaválasztóként hatodszor játszott döntetlent, két győzelem és hat vereség mellett.

Vérét adta a győzelemért Elek Bence; széthullóban a Szuperliga

Szó szerint vérét adta a Siófok győzelméért a labdarúgó NB II legutóbbi játéknapján Elek …