2021. december 2., csütörtökMa Melinda napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 319,00 Ft | CHF: 347,00 Ft
2021.12.02. Melinda Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 319,00 Ft | CHF: 347,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Az olaszok elszórakozták a vb-kijutást, az angolok 10-et rúgtak

Az olaszok elszórakozták a vb-kijutást, az angolok 10-et rúgtak

Az Eb-döntős háromoroszlánosoktól Harry Kane az első játékrészben 15 perc alatt négy gólt szerzett, így – Vivian Woodward, Dixie Dean és Tommy Taylor után negyedik angol játékosként – sorozatban második válogatott mérkőzésén talált be legalább háromszor az ellenfél kapujába.

A találataikat szinte tetszés szerint szerző angolok végül tízszer voltak eredményesek, legutóbb 1964-ben az Egyesült Államoknak lőtt ennyi gólt az együttes.

A csoport másik mérkőzésén az albánok odahaza 1–0-ra legyőzték Andorrát, ezzel a csoport harmadik helyén zártak.

A C-csoportban Svájc kijutott a jövő évi katari labdarúgó-világbajnokságra, ugyanis a záróforduló hétfői játéknapján legyőzte Bulgáriát, az Európa-bajnoki címvédő Olaszország pedig pótselejtezőre kényszerül.

A zárókör előtt Svájc és Olaszország azonos pontszámmal állt, de utóbbinak jobb volt a gólkülönbsége. Hétfőn a svájciak gól nélküli első félidő után végül magabiztosan, négygólos különbséggel verték Bulgáriát Luzernben – a házigazdák két találatát videoellenőrzés után nem adták meg –, miközben az olaszok Belfastban csak 0–0-s döntetlent értek el a vendéglátó északírekkel.

Bonucciék elszórakozták a kijutást, pótselejtezőt kell játszaniuk

Fotó: Claudio Villa / Getty Images Hungary

Az F-csoportban a továbbjutás szempontjából nem […]

Szép gólokkal sima Liverpool-siker a Goodison Parkban

ANGOL PREMIER LEAGUE14. FORDULÓEVERTON–LIVERPOOL 1–4 (1–2)Liverpool, Goodison Park. Vezette: Paul TierneyEVERTON: Pickford – Coleman, …