2021. április 11., vasárnapMa Leó napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 358,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 325,00 Ft
2021.04.11. Leó Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 358,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 325,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Magyar labdarúgás / Az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát a Loki

Az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát a Loki

LABDARÚGÓ NB II
30. FORDULÓ

DEBRECENI VSC–SOROKSÁR SC 2–0 (2–0)
Debrecen,
Nagyerdei Stadion, zárt kapuk mögött. Vezette: Pillók Ádám (Berényi Ákos, Kovács II. Gábor)
DVSC: Gróf – Bévárdi (Kusnyir, 89.), Kinyik, Pávkovics, Korhut –  Varga J. (Haris, 89.), Dzsudzsák – Pintér Á. (Bényei Á., 76.), Ugrai (Sós B., 57.), Bódi (Bárány, 57.) – Szécsi M. Vezetőedző: Toldi Gábor
Soroksár: Szécsi G. – Gárdos, Takács Zs., Csontos, Pászka – Gyömbér (Korozmán, 67.). – Szerető (Orosz M., 67.), Derekas, Hudák M., Magyari (Ramadan, a szünetben) – Erdélyi (Lovrencsics B., a szünetben). Vezetőedző: Lipcsei Péter
Gólszerzők: Szécsi M. (12.), Ugrai (37.)
MESTERMÉRLEG
Toldi Gábor: – Magabiztosan győztük le a kulturáltan futballozó Soroksárt. Az első félidőben a két gól ellenére sokat hibáztunk, szünet után jobban játszottunk, nagyobb is lehetett volna a különbség.
Lipcsei Péter: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés vár ránk, ezzel együtt nem tetszett a csapatom játéka, főleg az első félidőben hibáztunk sokat, ezekből pedig gólokat kaptunk. A végén kivégezhettek volna minket, de nekünk is voltak helyzeteink, egy nullnál és a második félidő elején is.

ÖSSZEFOGLALÓ

A válogatott szünet után a listavezető DVSC sorozatban harmadik győzelmére hajtott a középmezőny elejéhez tartozó Soroksár ellen.
A vendégek kezdték jobban a találkozót, a 6. percben ha Szerető kicsit pontosabban passzol, akár a vezetést is megszerezhették volna. Ami nem jött össze az egyik oldalon, az sikerült a másikon, a 12. percben Dzsudzsák nagyszerű beadására Szécsi Márk érkezett és megszerezte a vezetést a Lokinak. Érdekesség, hogy a hazaiak támadója testvérének talált be, a Soroksár kapuját ugyanis Szécsi Gergő védte. Kiegyenlített volt a játék az első félidőben, a DVSC mégis 2–0-s előnnyel vonulhatott pihenőre: a 37. percben Bévárdi beadását Ugrai bombázta közelről a léc alá. A hazaiak márciusban igazolt támadójának ez volt az első gólja a Loki mezében.
A második játékrészben nagyobb kockázatot vállaltak a vendégek, és Hudák Martin révén szépíthettek volna, de Gróf kivédte a vendég középpályás ziccerét.  Ahogy telt az idő, egyre nagyobb terület nyílt a hazai támadók előtt, és ez helyzetekben is megmutatkozott, ennek ellenére nem tudta növelni előnyét a Loki. Szécsi Gergő több nagy bravúrt is bemutatott, illetve a kapufa is megmentette kétszer a vendégeket, így nem született gól a második félidőben.
A kihagyott helyzetek dacára magabiztosan tartotta tehát otthon a három pontot a DVSC, és négy pont az előnye a második helyezett Vasas előtt.

PERCRŐL PERCRE

90+2. perc: Véget ért a mérkőzés, 2–0-ra nyert a Loki! Köszönjük olvasóink megtisztelő figyelmét.

90. perc: Ramadan 24 méteres szabadrúgását tolta ki a bal felsőből Gróf.

90. perc: A játékvezető két percet hosszabbít.

89. perc: Kettőt cserél a Loki, Kusnyir és Haris a pályán, Bévárdi és Varga József helyett.

78. perc: Csontos blokkolta a gólvonalon Sós Bence 10 méteres lövését.

76. perc: Bényei Ágoston váltja Pintér Ádámot.

74. perc: Bárány kapott remek labdát Bévárditól, rövidre tartó lövését Szécsi Gergő védte bravúrral.

73. perc: Szécsi Márk 16 méteres lövése nem okozott gondot testvérének, Szécsi Gergőnek.

67. perc: Kettős csere a vendégeknél, Orosz Márk és Korozmán érkezik, Gyömbér és Szerető hagyja el a pályát.

62. perc: Takács Zsolt Zsombor kapott sárga lapot a Báránnyal szembeni szabálytalanságáért.

61. perc: Pintér Ádám lőtt ballal, 14 méterről, Szécsi Gergő ütötte ki a labdát.

60. perc: Dzsudzsák 18 méteres jobblábas lövését Szécsi Gergő fogta könnyedén.

57. perc: Kettős csere a hazaiknál, lemegy Bódi, illetve Ugrai, érkezik Bárány és Sós Bence

54. perc: Hatalmas soroksári helyzet maradt ki! Kinyik hibája után Lovrencsicshez került a labda, aki Hudák Martinnak passzolt. A vendégek középpályása, 8 méterről, senkitől sem zavartatva Grófba lőtte a labdát.

46. perc: A szünetben kettőt cserélt Lipcsei Péter, Ramadan és Lovrencsics Balázs érkezett, Erdélyi és Magyari maradt bent az öltözőben.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45. perc: Véget ért az első játékrész 2–0-ra vezet a Loki!

37. perc: GÓÓL! Megduplázta előnyét a Loki! Bódi passzolt a jobb szélen felfutó Bévárdi elé, akinek beadása a hosszún érkező Ugrait találta meg, a Loki támadója pedig 6 méterről jobbal a léc alá bombázta a labdát. 2–0

34. perc: Derekas pakolt oda Varga Józsefnek miután eladta a labdát, sárga lap.

31. perc: Magyari ugrott ki ziccerben miután Pillók Ádám remekül alkalmazta az előnyszabályt, 10 méteres lövését azonban Gróf bravúrral védte

22. perc: Ugrai csapott be egy szép csellel két soroksárit, majd kiszorított helyzetből lőtt, de Csontos blokkolta próbálkozását.

18. perc: Pintér Ádám tört be a tizenhatoson belülre, 12 méterről leadott lövését Szécsi Gergő védte bravúrral.

12. perc: GÓÓÓL! Vezet a Loki! Dzsudzsák iramodott meg a bal oldalon, nem tudta megállítani a vendég védelem, beadására Szécsi Márk érkezett remekül és 5 méterről ballal a kapu közepébe pörgette a labdát. 1–0

11. perc: Pintér Ádám 18 méteres lövése megpattant egy vendég védő lábán, a labda centikkel kerülte el a jobb alsó sarkot.

Testvérharcnak lehetünk szemtanúi, hiszen a Soroksár kapusa Szécsi Gergő, és a Loki csatára Szécsi Márk néz egymással farkasszemet.

6. perc: Szerető kapott jó labdát a jobb oldalon, egy gyönyörű csellel becsapta Kinyiket, a tizenhatoson belül több soroksári támadó is érkezett, de a vendégek középpályásának centerezése pontatlan volt.

1. perc: Elkezdődött a találkozó, a DVSC pirosban, a Soroksár fehérben játszik.

Köszöntjük kedves olvasóikat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy a listavezető Loki az utóbbi időszakban jól teljesítő Soroksárral szemben.

A hosszabbításban nyert, megszakadt a Liverpool rossz hazai sorozata

A birminghamiek Ollie Watkins 43. percben szerzett góljával szereztek vezetést, az első félidőben a címvédőnek …