2021. október 23., szombatMa Gyöngyi napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 340,00 Ft
2021.10.23. Gyöngyi Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 340,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Az Arsenal is simán verte a Tottenhamet

Az Arsenal is simán verte a Tottenhamet

Gyakorlatilag 34 perc alatt eldőlt a Premier League idei első észak-londoni rangadója. A szezont pocsékul kezdő, azóta viszont győzelmet győzelemre halmozó Arsenal nagy lendülettel kezdett az egyébként vele totálisan ellentétes utat bejáró Tottenham ellen.
Emile Smith-Rowe kezdte meg a gólgyártást a 12. percben, negyed órával később pedig ő adott gólpasszt Pierre-Emerick Aubameyangnak egy tetszetős kontra végén.

Hét percre rá már három volt a hazaiak előnye, Bukayo Saka első lövésébe ugyan még beleléptek, de valahogy visszakerült hozzá a labda a lábak sűrűjében, másodszor pedig nem hibázott.

A hazaiak gólöröme

Fotó: Ian Kington / AFP

Közel 80 percnyi emberelőny is kevés volt: kikapott a Fehérvár Újpesten

LABDARÚGÓ NB I10. FORDULÓÚjpest–Mol Fehérvár 1–0 (Csongvai 50.) Budapest, Szusza Ferenc Stadion, 1508 …