2021. április 11., vasárnapMa Leó napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 358,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 325,00 Ft
2021.04.11. Leó Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 358,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 325,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Spanyol labdarúgás / Asensio és Benzema találataival könnyedén nyert a Real Madrid

Asensio és Benzema találataival könnyedén nyert a Real Madrid

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
Real Madrid–Eibar 2–0
Madrid, Alfredo Di Stéfano Stadion, zárt kapuk mögött. V: Isidro Díaz de Mera
Real Madrid:
 Courtois – Militao, Nacho, F. Mendy – L. Vázquez, Casemiro, Modric (Kroos, 61.), Marcelo (Vinícius Júnior, 68.) – Isco (S. Arribas, 68.), Asensio (Rodrygo, 61.), Benzema (Mariano Díaz, 80.). Vezetőedző: Zinédine Zidane
Eibar:
Dmitrovics – Pozo,  P. Oliveira, Arbilla, Rafa Soares (Cote, 81.) – S. Álvarez, Pape Diop (Atienza, 76.), Aleix García (Enrich, 61.) – Pedro León (Kévin Rodrigues, 76.), Bryan Gil (Takasi, a szünetben), Kike García. Vezetőedző: José Luis Mendilibar
Gólszerző: Asensio (41.), Benzema (73.)

PERCRŐL PERCE!

KÖSZÖNJÜK A FIGYELMET!

90+3. PERC: VÉGET ÉRT A MÉRKŐZÉS! A REAL MADRID HOZTA A KÖTELEZŐT ÉS LEGYŐZTE AZ EIBART! 2–0

90+3. perc: Pozo „besárgult” még a végére.

90. perc: 3 perc a ráadás!

88. perc: A Real Madrid próbálja begyömöszölni a harmadik gólt.

84. perc: Az Eibar látszólag már feladta a meccset.

81. perc: Rafa Soares helyére érkezik Cote.

80. perc: Benzemát váltja Mariano Díaz.

79. perc: Rodrygo lövését fogta könnyedén a vendégek kapusa.

76. perc: Pape Diop és Pedro León helyére érkezik Kévin Rodrigues és Atienza.

A csereként pályára lépő Vinícius Júnior tette pazarul középre a labdát, amit Benzema közelről könnyedén fejelt a kapuba.

73. PERC: GÓL – BENZEMA TALÁLATÁVAL ELDŐLNI LÁTSZIK A MÉRKŐZÉS! 2–0

71. perc: A labda ismét az Eibar kapujában kötött ki, de a játékvezető a mérkőzésen harmadszor annullálta a Real Madrid gólját. Ezúttal Casemiro szomorkodhatott emiatt.

68. perc: Iscót és Marcelót váltja S. Arribas és Vinícius Júnior.

67. perc: Szögletekből veszélyeztet az Eibar.

65. perc: Nem csak az eső esik, hanem a szél is erősen fúj!

62. perc: Courtois-t megtréfálta a vizes fű, és majdnem az év potyagólját hozta össze, de végül a vonal előtt becsúszva menteni tudott!

61. perc: Modric és Asensio helyére Kroos és Rodrygo érkezik, míg az Eibarnál Aleix Garcíát Enrich váltotta.

60. perc: A szögletből nem alakult ki veszély.

60. perc: A vendégek is elvégezhetnek egy újabb szögletet.

59. perc: Eleredt az eső!

59. perc: A szöglet után Lucas Vázquez lőtt távolról, de alaposan célt tévesztett.

58. perc: Hazai szöglet.

58. perc: Tartja a labdát a Real.

55. perc: Egy beadás után Benzema fejelhetett, de bólintása fölé szállt.

54. perc: Asensio beadása száll el mindenki előtt.

52. perc: Asensio átlövését tolta ki a léc alól Dmitrovics! Hatalmas védés volt!

52. perc: Marcelo újabb csodás beadását Isco nem tudta lekezelni, így nem alakult ki ziccer.

48. perc: Lucas Vázquez veszélyeztetett – a labda végül Dmitrovics kezében kötött ki.

46. perc: Csere a szünetben: Bryan Gil helyére Inui Takasi érkezik!

46. PERC: ELKEZDŐDÖTT A MÁSODIK FÉLIDŐ!

45+2. PERC: VÉGET ÉRT AZ ELSŐ JÁTÉKRÉSZ! A REAL MADRID 1–0-RA VEZET!

45+2. perc: A kiszöglet után a játékvezető rögvest a szájába vette a sípot és lefújta az első félidőt.

45+2. perc: Ez a Real-szöglet még belefér!

45. perc: 1 perc a ráadás!

45. perc: Pape Diop tüzelt kapásból, ám Courtois a helyén volt és megfogta a labdát.

Casemiro szerzett labdát az Eibar térfelén, majd ugratta ki ziccerben társát, Asensiót, aki noha a lövés pillanatában elcsúszott, ballal így is ki tudta rúgni a kapu jobb oldalát!

41. PERC: GÓL – EZT A MÁR NEM LEHET ELVENNI! VEZET A REAL MADRID! 1–0

38. perc: A játékvezető ezt a találatot is annullálta, mivel Asensio lesen piszkált bele a labdába. Továbbra is marad a 0–0!

36. perc: Türelmesen járatta hátul a labdát a Real, amely kifizetődő volt, mivel a labda végül az Eibar kapujában kötött ki! Remek támadás volt!

36. perc: Nagyon kellemetlenül letámad az Eibar, nem is ízlik ez a hazaiaknak!

35. perc: Ismét a Real a kezdeményező.

32. perc: Az Eibar feltolja a védekezését, próbál az ellenfél térfelén labdát szerezni.

31. perc: Pozo érkezett a támadással, majd a gyengébbik lábával lövésre szánta rá magát, viszont alaposan célttévesztett.

29. perc: A vendégek végezhettek el oldalszabadrúgást, ám a beadást hatástalanították a hazaiak.

28. perc: Most egy kicsit az Eibar tartogatja a labdát.

25. perc: A vendégek végezhettel el sarokrúgást, ám az nem volt veszélyes.

24. perc: Egyre nagyobb százalékban van a labda a hazaiaknál (73).

21. perc: Noha oldalról jöhetett a szabadrúgás, Asensio kapura csavarta a labdát, ami a felső lécről kifelé vágódott.

20. perc: Bryan Gil kapott sárga lapot a lerántásért.

20. perc: Lucas Vázquezt rántották le, jó pozícióból következhet madridi szabadrúgás.

18. perc: Szűken és jól védekezik az Eibar.

15. perc: A beadás után egy hazai fejről pályán kívülre került a labda.

15. perc: Az Eibar első szögletéhez készülhet.

14. perc: Marcelo beadásai ma életveszélyesek!

12. perc: A hazaiak szöglete után Modric lőhetett, de blokkolták a lövését.

11. perc: Visszanézték az esetet – nincs büntető!

10. perc: Marcelo ismét veszélyesen tekert középre, ám ezúttal lemaradt a labdáról a társ. Casemiro reklamált, hogy lerántották, de nem kapott tizenegyest!

8. perc: Többet van a labda a Realnál. Ez várható volt.

5. perc: Mégsem! Benzema lesről indult, így annullálták a találatot! Marad a 0–0!

5. Perc: Marcelo beadása után Benzema bólintott a kapuba. Úgy tűnik, vezet a Real!

3. perc: Pozo tette röviden hátra a labdát, de Benzema nem tudta kihasználni a ziccert, nagyod védett Dmitrovics.

3. perc: Pape Diop célozta meg 20 méterről a kaput, a labdát Courtois tolta oldalra.

1. PERC: ELKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS!

A Real Madrid fehérben, míg az Eibar piros-kék mezben látható.

ELŐZMÉNYEK

Remek formában várhatja az Eibar elleni találkozót Zinédine Zidane együttese. A Real Madrid legutóbbi tíz mérkőzéséből nyolcat is megnyert, és továbbra is küzd a bajnoki címért. Ezzel szemben a vendégek csupán a tabella 19. helyét foglalják el, és emberemlékezet óta nem nyertek – utoljára a bajnokságban január 3-án a Granada ellen.

„Ez egy igazán nagy iramú mérkőzés lesz, egy olyan ellenfél ellen, akik mindent bele fognak adni” – fogalmazott Zidane a találkozó előtti sajtótájékoztatón. A Real Madridnál abban is reménykedhetnek, hogy Karim Benzema ismét remek teljesítményt fog nyújtani, hiszen a francia támadó kiváló formában van, legutóbbi hat mérkőzésén hat gólt szerzett.

Sergio Ramos a válogatott szünetben viszont megsérült, így ő nem lehet ott ma a pályán. A klasszis védő játéka így több mint kérdésessé vált a Bajnokok Ligája-negyeddöntő keddi, első felvonásán a Liverpool ellen, illetve jövő szombaton, amikor a Barcelona elleni bajnoki rangadó vár Zidane csapatára.

Jó hír azonban a királyi gárda szurkolóinak, hogy Eden Hazard újra edzett, és bevethető lehet az angolok ellen. A belgák klasszisának szűk három héttel ezelőtt a csípőjében található horpaszizma sérült meg a jobb oldalán, melyet ő eleinte a korábbi bokaműtétjeire vezetett vissza. A 30 éves futballista hajlott rá, hogy ismét kés alá feküdjön, és szerette volna, ha eltávolítják a bokájába beültetett fémlemezt, ám azóta több szakemberrel is egyeztetett, akikkel úgy döntött, elvetik a harmadik operáció lehetőségét.

Toni Kroos is gyógyulóban van a combizomsérüléséből. Ő kihagyta a német válogatott márciusi világbajnoki selejtezőit, viszont ma már ott ül a kispadon.

A mai mérkőzés kuriózuma, hogy a Real Madrid elnökének, Florentino Péreznek ez lesz az 1000. meccse a klub élén.

ÜDVÖZÖLJÜK KEDVES OLVASÓINKAT A REAL MADRID–EIBAR LABDARÚGÓ-MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉBEN!

A hosszabbításban nyert, megszakadt a Liverpool rossz hazai sorozata

A birminghamiek Ollie Watkins 43. percben szerzett góljával szereztek vezetést, az első félidőben a címvédőnek …