2024. július 22., hétfőMa Magdolna napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 390,00 Ft | USD: 358,00 Ft | CHF: 403,00 Ft
2024.07.22. Magdolna Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 390,00 Ft | USD: 358,00 Ft | CHF: 403,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Amerika Kapitány vezetésével győzelemmel nyitotta a tornát az Egyesült Államok

Amerika Kapitány vezetésével győzelemmel nyitotta a tornát az Egyesült Államok

Az „Amerika Kapitány” becenévre hallgató Cristian Pulisic szép átlövésgólja nyitotta az Egyesült Államok–Bolívia-csoportmérkőzést a texasi Arlingtonban. Gregg Belhalter csapata remekül kezdett, majd az első félidő végén Pulisic passzát Balogun értékesítette, beállítva ezzel a végeredményt.

GettyImages-2158906972

Fotó: Getty Images

A játéknap másik mérkőzésén Uruguay és Panama gólzáporos mérkőzésen csapott össze egymással. A gólok sorát még Araújo nyitotta a 16. percben, de később Núnez, illetve Vina is betalált uruguayi oldalon, a panamai válogatottnál pedig csak Murillo volt eredményes, a vége 3–1.

COPA AMÉRICA,CSOPORTKÖR, C CSOPORT
1. FORDULÓ

• Egyesült Államok–Bolívia 2–0 (Pulisic 3., Balogun 43.)
  • Uruguay–Panama 3–1 (M. Araújo 16., Núnez 85., Vina 90+1., ill. M. Murillo 90+5.)

Meccsösszefoglalók, riportok, interjúk, […]

Michael Phelps: Kicsit edzenék, és 39 évesen is hazavágnám a világot 200 vegyesen

Michael Phelps pénteken a Pat McAfee Show vendége volt. Az apropót az adta, hogy az …