2026. június 16., keddMa Jusztin napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 349,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 379,00 Ft
2026.06.16. Jusztin Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 349,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 379,00 Ft
Kezdőlap / Sport / A Paks szerződést hosszabbított volna, Ádám Martin viszont a távozás mellett döntött

A Paks szerződést hosszabbított volna, Ádám Martin viszont a távozás mellett döntött

A szerződésem június 30-cal lejár, és távozni fogok a Pakstól

– árulta el az M1 aktuális csatornának a 28 szoros válogatott játékos. „Nem hosszabbítjuk meg a szerződést, igaz, a Paks szerette volna. Közös megegyezéssel, mondhatom így, a családdal átbeszélve, úgy gondoljuk most jónak, hogy nem maradok Pakson. Nagy szívfájdalmam, hiszen Pakson lettem valaki, válogatott játékos, gólkirály, az év játékosa. Szép eredményeket értem el itt. Ez az időszak sajnos most lezárul, de majd nyílik egy újabb. Az, hogy Szeged vagy más, a jövő zenéje” – reagált az NB II-es szegediek érdeklődésére vonatkozó kérdésre.

A Pakssal megszerzett bronzérmet illetően úgy fogalmazott, hogy az egész szezont tekintve ez egy bravúr, mivel átalakulóban volt, van a csapat, több fiatal szerepet kapott benne.

<img id="kep_szerkfoto_image_69469341" […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/sport/futball/2026/05/18/labdarugo-nb-i-paksi-fc-adam-martin-tavozik-a-csapattol/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Ez gyors volt: egy világbajnoki meccs után menesztették a szövetségi kapitányt

A beharangozottaknak megfelelően menesztették a tunéziai labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát, Sabri Lamouchit, miután együttese 5–1-re kikapott …