2024. május 22., szerdaMa Júlia, Rita napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 385,00 Ft | USD: 355,00 Ft | CHF: 390,00 Ft
2024.05.22. Júlia, Rita Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 385,00 Ft | USD: 355,00 Ft | CHF: 390,00 Ft
Kezdőlap / Sport / A Lyon nyerte a rangadót, bajnokká téve ezzel a PSG-t

A Lyon nyerte a rangadót, bajnokká téve ezzel a PSG-t

A párizsi csapat már szombaton aranyérmes lehetett volna, de Loic Nego gólpasszának is köszönhetően a Le Havre megtréfálta a favoritot (3–3).

A Monaco előtt így maradt esély, hogy csodát mutasson be, és már az első percben vezetést is szerzett Wissam Ben Yedder videózás után megadott góljával (0–1).

Az első negyedóra végén les miatt már tényleg nem szabályos gólt jegyzett a Monaco, a félidő derekán Alexandre Lacazette így egyenlíteni tudott, sőt nem sokkal később Szaid Benrahma fordított (2–1).

Egyórányi játékhoz érve Ben Yedder újra betalált, sőt a 79. percben újabb gólt szerzett, de ezt les miatt elvették (2–2).

Ezzel pedig megmaradt a házigazda esélye, Lacazette passza után Malick Fofana révén ezzel élni is tudott a Lyon (3–2).

Ezzel az eredménnyel matematikailag is eldőlt, hogy sorozatban harmadszor is a PSG lesz a francia bajnok.

Paris Saint-Germain is crowned French champion for the twelfth time. The Rouge & Bleu win the 50th trophy in their history. ????❤️????<a […]

Sztankovics saját zsebéből fizethetett azért, hogy azonnal elhagyhassa a Ferencvárost

Múlt csütörtökön vált hivatalossá, hogy Dejan Sztankovics a Magyar Kupa döntőjében elszenvedett vereség másnapján távozik …