2021. augusztus 4., szerdaMa Domonkos napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 355,00 Ft | USD: 298,00 Ft | CHF: 330,00 Ft
2021.08.04. Domonkos Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 355,00 Ft | USD: 298,00 Ft | CHF: 330,00 Ft
Kezdőlap / Sport / A kapott gól után kifeküdt a kapus – videó

A kapott gól után kifeküdt a kapus – videó

A koronavírus-járvány miatt idénre halasztott, majd az argentin helyzet miatt Brazíliába átkerülő viadalon a házigazda Venezuela (3–0), Peru (4–0) és Kolumbia (2–1) legyőzése után már fix elsőként várhatta az utolsó meccsét, a Real Madridot erősítő Éder Militao góljával pedig előnnyel vonulhatott a szünetre. A fordulást követően Ángel Mena gyorsan egyenlített, újabb gól pedig nem esett, ez pedig egyben Ecuador továbbjutását is jelentette.

Igaz, ehhez az sem ártott, hogy Peru legyőzze Venezuelát. A második félidő elején egy kapu előtti kavarodás végén André Carrillo talált a léc alá, ezt pedig a pórul járó kapus (Wuilker Farínez) úgy konstatálta, hogy mozdulatlanul elterült a füvön.

Bekeményít a Fradi edzője, Boli a kispadra sem ülhet le a BL-meccsen

A Ferencváros labdarúgócsapata szerdán a Slavia Prahát fogadja a Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában. Peter …