2021. január 19., keddMa Sára napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 359,00 Ft | USD: 296,00 Ft | CHF: 333,00 Ft
2021.01.19. Sára Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 359,00 Ft | USD: 296,00 Ft | CHF: 333,00 Ft
Kezdőlap / Sport / A Juventus fölényes győzelemmel kezdte az évet

A Juventus fölényes győzelemmel kezdte az évet

A torinói gárdában Cristiano Ronaldo duplázott, így 14 góllal vezeti a góllövőlistát, a csapat pedig az ötödik helyre lépett előre.

Serie A, 15. forduló:

Juventus–Udinese 4 –1 (1 –0)

Benevento–AC Milan 0–2 (0–1)

<a href="https://indamediasales.hu/2019/06/25/quality_placement_minosegbiztositasi_tajekoztato_728" id="hyperlink_9ebef2e78d3e7d9a3de3b816cd345d41" class="QualityPlacement" […]

Vett két jegyet az ellenfél szüleinek, aztán a meccs utolsó percében összeverte - videó

Vett két jegyet az ellenfél szüleinek, aztán a meccs utolsó percében összeverte – videó

Megszerezte idei első győzelmét a Columbus Blue Jackets az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL). John Tortorella …