2021. június 15., keddMa Jolán napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 351,00 Ft | USD: 289,00 Ft | CHF: 322,00 Ft
2021.06.15. Jolán Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 351,00 Ft | USD: 289,00 Ft | CHF: 322,00 Ft
Kezdőlap / Sport / A Juventus bajnokveréssel maradt életben

A Juventus bajnokveréssel maradt életben

Az első félidő derekán Darmian rántotta le Chiellinit a büntetőterületen belül, és bár Cristiano Ronaldo gyenge büntetőjét hárította tizenegyesölő Handanovic, a kipattanót már értékesítette a portugál (1–0).

A 35. percben a bajnok is elvégezhetett egy büntetőt, Romelu Lukaku magabiztosabb végrehajtónak bizonyult, de a játékrész végén Cuadrado megpattanó lövésével így is a Juve vezetett egy félidő után (2–1).

A fordulást követően hamar emberhátrányba került a Juventus Bentancur második sárga lapja miatt, majd gyorsan az első félidőben besárguló, aztán vétlenül szabálytalankodó Kulusevskit is levitték inkább a hazaiak.