2024. május 20., hétfőMa Bernát, Felícia napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 387,00 Ft | USD: 357,00 Ft | CHF: 393,00 Ft
2024.05.20. Bernát, Felícia Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 387,00 Ft | USD: 357,00 Ft | CHF: 393,00 Ft
Kezdőlap / Sport / A Győr nyerte a kézirangadót, mégis van miért örülnie a Ferencvárosnak

A Győr nyerte a kézirangadót, mégis van miért örülnie a Ferencvárosnak

A Magyar Kupa-címvédő Ferencváros november közepén az NB I-ben 28–22-re verte a győrieket, így utóbbiaknak ezúttal legalább hét góllal kellett volna nyerniük, hogy életben tartsák reális esélyüket bajnoki címük megvédésére.

Az első pillanattól magas hőfokú és lendületes volt a játék, a nyitó öt percben volt kiállítás, sárga lap, büntető és videobírós visszajátszás is. Az ETO egy 40-s sorozattal ellépett, csakhamar azonban egyenlített az FTC, és az első félidő hátralévő része kiegyenlített játékot hozott, a hibák száma is közel egyenlő volt. Bár a 29. percben a négygólos különbségért támadhatott a címvédő, a szünetben csak 16–15-re vezetett.

DKRCS20240511004

Fotó: MTI

A vendégek 3–2 után a második felvonás elején, 17–16-nál vezettek ismét, a folytatásban pedig összeszedett, taktikus játékkal, hatékony védekezéssel megakadályozták, hogy ellenfelük ismét ellépjen.

Hazai oldalon hiányoztak a megszokott kiemelkedő kapusteljesítmények, így a győzelem is […]

Ilyen az igazi rangadó: végletekig kiélezett csata után ismét a Veszprém nyerte a Magyar Kupát

Ami az egymás elleni összecsapásokat illeti: az idei szezonban a Szegednek nem sikerült még meglepnie a …