2021. november 27., szombatMa Virgil napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 326,00 Ft | CHF: 352,00 Ft
2021.11.27. Virgil Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 326,00 Ft | CHF: 352,00 Ft
Kezdőlap / Sport / A Fradi nyerte a napot – pedig pályára sem lépett!

A Fradi nyerte a napot – pedig pályára sem lépett!

A nap első találkozójára Pakson került sor, ahol a Puskás Akadémia vendégeskedett. A két együttes játéka garantálta a gólesőt, hiszen a legutóbbi négy meccsükön 26 találat született, de előtte is volt 3–1-es és 4–2-es eredmény gazdagon.

A felek most sem akartak elmaradni az átlagtól, Ádám Martin már a nyolcadik percben eredményes volt, majd a játékrész derekán Böde Dániel szerzett mesteri gólt. A szünet előtt Bognár István is betalált, gyakorlatilag eldöntve a három pont kérdését (3–0).

A második félidő hajrájához közeledve a Puskás Akadémia előbb egy érvénytelen, majd egy szabályos gólt is szerzett, az utolsó szó viszont a hazaiaké volt, akik így 4–1-re nyertek.