2026. június 14., vasárnapMa Vazul napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
2026.06.14. Vazul Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
Kezdőlap / Sport / A Fidesz-frakciós kalandja után az egri vízilabdából is távozik Szécsi Zoltán

A Fidesz-frakciós kalandja után az egri vízilabdából is távozik Szécsi Zoltán

Az Egri Vízilabda Klub éves rendes közgyűlésén az elnöki székben személycsere zajlik. A regnáló elnök, Szécsi Zoltán bejelentette, hogy mandátuma lejártát követően nem vállal újabb ciklust, a személyét ért támadásokra hivatkozva.

A közgyűlés ezt követően egyhangúlag döntött: Dr. Weisz Norbert 2026. október 5-jétől tölti be az Egri Vízilabda Klub elnöki tisztségét – derült ki az Egri Vízilabda oldalán megosztott közleményből.

Szécsi Zoltán a személyét ért támadások alatt valószínűleg azokra a kritikákra gondolt, amelyek azért érték, mert a Fidesz új frakciójában kapott helyt.

Az értékválasztás nem attól függ, hogy nyersz vagy sem

– <a href="//index.hu/belfold/2026/04/29/fidesz-szecsi-zoltan-kepviselo-parlament/" […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/sport/2026/05/16/eger-vizilabda-szecsi-zoltan-fidesz-frakcio-weisz-norbert-olimpiai-bajnok/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

A vihar sem süllyeszthette el a Balaton kamaszcsapatát, a René Raffica uralta a szombatot a Mihálkovics Kupán

Király Dávid a balatonföldvári központú verseny első etapját követően – vasárnap délelőtt újabb menet vár …