2022. augusztus 11., csütörtökMa Zsuzsanna napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 394,00 Ft | USD: 381,00 Ft | CHF: 406,00 Ft
2022.08.11. Zsuzsanna Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 394,00 Ft | USD: 381,00 Ft | CHF: 406,00 Ft
Kezdőlap / Sport / A Ferencváros a Qarabag elleni párharcot sem tudta győzelemmel kezdeni

A Ferencváros a Qarabag elleni párharcot sem tudta győzelemmel kezdeni

A Ferencváros a Tobol elleni selejtezőkörben itthon gálázva jutott tovább (5–1), majd a Slovan ellen Pozsonyban fordított (5–3), a Qarabag pedig előbb a Lech Poznan elleni párharcot fordította meg csontsimán kétgólos hátrányból (5–2), majd meglepetésre a Zürichet is elintézte ráadásban – igaz, az eddig négy gólt szerző Kady eltiltás miatt nem léphetett ezúttal pályára.

A házigazda az első negyedórát még kihúzta, a 17. percben aztán megszerezte a vezetést a papíron lényegesen jobb erőkből álló Ferencváros, a kapu előtti tűzijátékot Franck Boli közeli lövése zárta góllal (0–1).

Gyakorlatilag a semmiből egyenlített a Qarabag, a 34. percben Filip Ozobic szabadrúgása Dibusz Dénesről Owusu elé pattant, aki Bolihoz hasonlóan nem hibázott ziccerben (1–1).

[…]

Egy éremeséllyel kevesebb, Márton Anita nem indul az Eb-n

Covid-fertőzést kapott az olimpiai bronzérmes és világbajnoki második helyezett Márton Anita, emiatt nem vehet részt …