2021. szeptember 19., vasárnapMa Vilhelmina napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 351,00 Ft | USD: 298,00 Ft | CHF: 321,00 Ft
2021.09.19. Vilhelmina Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 351,00 Ft | USD: 298,00 Ft | CHF: 321,00 Ft
Kezdőlap / Sport / A címvédő Atlético a 99. percben fordított Barcelonában

A címvédő Atlético a 99. percben fordított Barcelonában

Pedig jól kezdett a nyeretlen barcelonai csapat, hiszen a szünet előtt Raúl de Tomás góljával vezetést szerzett (1–0).

A „matracosok” a hajrá kezdetén egyenlítettek Yannick Carrasco találatával, a 99.(!) percben pedig Thomas Lemar megfordította a meccset (1–2).

Diego Simeone együttese így továbbra is veretlen, négy meccs után 10 ponttal áll.

Emberhátrányban vesztett pontokat a címvédő Atletico Madrid

A spanyol első osztályú labdarúgó bajnokság szombati játéknapján a címvédő Atletico Madrid hazai pályán 0–0-s …