2021. január 22., péntekMa Vince napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 356,00 Ft | USD: 293,00 Ft | CHF: 331,00 Ft
2021.01.22. Vince Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 356,00 Ft | USD: 293,00 Ft | CHF: 331,00 Ft
Kezdőlap / Sport / A Barcelona jutott elsőként a spanyol Szuperkupa döntőjébe

A Barcelona jutott elsőként a spanyol Szuperkupa döntőjébe

A találkozó első félidejében a katalánok szereztek vezetést Fenkie de Jong góljával, a második játékrész elején azonban Mikel Oyarzabal büntetőből egyenlített. Mivel sem a folytatásban, sem a 2×15 perces hosszabbításban sem esett gól, 11-es párbaj döntött a továbbjutásról. És bár a Barcából ketten hibáztak,

Imanol Alguacil együtteséből hárman is kihagyták saját büntetőjüket, így a  Barcelona jutott a fináléba.

A szuperkupa négy résztvevője az előző bajnoki szezon két legjobbja, a Real Madrid és a Barcelona, valamint a Király Kupa két döntőse, a Real Sociedad és az Athletic Bilbao –

utóbbi két együttes a koronavírus-járvány miatt egyelőre nem tudta lejátszani a kupafinálét.