2025. január 22., szerdaMa Vince napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 411,00 Ft | USD: 394,00 Ft | CHF: 436,00 Ft
2025.01.22. Vince Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 411,00 Ft | USD: 394,00 Ft | CHF: 436,00 Ft
Kezdőlap / Sport / 150-es álomkiszálló a semmiért, az élő Peter Griffin jó berúgást kívánt a drukkereinek

Hirdetés

150-es álomkiszálló a semmiért, az élő Peter Griffin jó berúgást kívánt a drukkereinek

Délután az járt jól, akinek a neve hátul szerepelt a párosításban. A két kuzin, Chris Dobey és Callan Rydz drámai csatában jutott a legjobb nyolc közé az Alexandra Palace-ban. Nathan Aspinallnak azonban nem kellett sokat izgulnia, a nyolcaddöntő (eddigi) messze leggyengébb produkcióját nyújtó Ricardo Pietreczko két leget is alig nyert, nemhogy egyetlen szettre is lett volna reális esélye a teljesítményével…

Az esti programot illetően erős meglepetést jelentett volna, ha változatlan marad a tendencia, már csak azért is, mert ezúttal a három kiemelt játékos egyaránt a párosítás első helyén szerepelt.

Stephen Bunting viszonylag hamar nyomatékosította, még ha a bemelegítés alatt nem is érezte magát topformában, Luke Woodhouse ellen nem véletlenül tartják esélyesnek. Már a legelső legben elvette ellenfele kezdését és sima 3:0-s söpréssel került előnybe (1–0). 

Hirdetés

BUNTING WINS THE OPENER!

Stephen Bunting settles straight in, taking the opening set against Luke Woodhouse without dropping a leg!

???? https://t.co/pIQvhqYxEj#WCDarts | R4 pic.twitter.com/bCFOz7B5RQ

— PDC Darts (@OfficialPDC) December 30, 2024

Három évvel fiatalabb honfitársa sehogy sem tudta elkapni a fonalat, pedig Bunting keze is meg-megremegett főleg a kiszállózásnál. Woodhouse ugyan a harmadik szettben összehozott egy 150-es kiszállót, megvillantva valamit a képességeiből, Bunting a hibácskáival együtt is sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítményt hozott. Beszédes, a fiatalabb angol egyszer sem tudta brékelni az őszülő halántékával, és tudatos profilváltásával együtt is rémisztően Peter Griffinre hajazó riválisát. 

A negyedik szettben az első meccsnyilát ugyan elrontotta dupla 18-ra, Woodhouse a 156-ot nem tudta megoldani, így egy teljes köre maradt a 39 éves Buntingnak arra, hogy lezárja a meccset – két nyíl innen már elég volt, hogy 4–0-val a kétszeres világbajnok Peter Wright elleni, szerdai negyeddöntőbe seperje magát. 

[…]







A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/sport/2024/12/30/darts-vb-nyolcaddonto-december-30-esti-program/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Nincs tovább, Hanga Ádám elköszönt a válogatottól

Hanga Ádám nem lép többet pályára a magyar kosárlabda-válogatottban. A 35 éves játékos a Nemzeti …