2023. március 28., keddMa Gedeon napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 385,00 Ft | USD: 356,00 Ft | CHF: 388,00 Ft
2023.03.28. Gedeon Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 385,00 Ft | USD: 356,00 Ft | CHF: 388,00 Ft
Kezdőlap / Kultúra / Orvos-Tóth Noémi: Beszéljünk arról, hogy mi történt velünk

Hirdetés

Orvos-Tóth Noémi: Beszéljünk arról, hogy mi történt velünk

A szervezeti kultúra formálása érdekében az Operában mára sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek a humánpolitikai folyamatokra. Ennek részeként az intézmény a felső, közép- és csoportvezetők részvételével egy évvel ezelőtt életre hívta a Vezetőktől vezetőkig című előadás-sorozatot, amely tudást, inspirációt és fejlődést ajánl.

A legutóbbi, a bizalomról és annak intézményen belüli fontosságáról szóló előadás vendége volt Orvos-Tóth Noémi klinikai szakpszichológus és Kováts Adél színművész, a budapesti Radnóti Színház igazgatója is, és szó esett a csapaton belüli bizalomépítés és a kommunikáció fontossága mellett arról is, hogy a gyerekkori traumák hogyan hathatnak a jelenre, legyen szó akár munkahelyi környezetről.

A belsős eseményről […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Hirdetés

Forrás:
https://index.hu/kultur/2023/02/20/opera-bizalom-orvos-toth-noemi-kovacs-adel/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

A Karancs tűzhelyek emlékére, de van, akinek jó a vákuumzacskó is

A Karancs tűzhelyek emlékére, de van, akinek jó a vákuumzacskó is

Valamikor a nyolcvanas években lehetett. Nem volt ülőhely a Klauzál téri legendás Kádár étkezdében, kifőzdében, …