Lábas Viki az rtl.hu-nak beszélt arról, mennyire mély nyomot hagyott benne a Margaret Island megszűnése.
A Margaret Island lezárása 11 év után egy teljes identitásválságot jelentett nekem, közben meg a legszebb élményeimet foglalta körbe
– mondta az énekesnő. Hozzátette, az október 2-án tartott búcsúkoncert nagyon jól sikerült, „ölelések, szeretetgombócok és sírás volt a backstage-ben”, ahol másnap reggel öt órakor ébredt fel, hogy aztán Presser Gábor próbájára induljon.
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
https://index.hu/kultur/2026/05/18/labas-viki-margaret-island-zene-egyuttes-muveszet-koncert/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!